new balance
5 listopada 2022 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Superbuty od New Balance z okazji TCS NYC Marathon

Już 6 listopada startuje największy maraton na świecie – TCS New York City Marathon. New Balance, jako sponsor techniczny wydarzenia, przygotował z tej okazji specjalną kolekcję. Jednym z jej elementów jest limitowane, przedpremierowe wydanie modelu FuelCell Super Comp Elite v3, który jest dostępny również w Polsce.

Tegoroczna kolekcja New Balance z okazji TCS NYC Marathon to wyraz uznania dla wszystkiego, co bieganie przynosi Nowemu Jorkowi i każdemu biegaczowi, który przyjeżdża na największy na świecie maraton. Kolekcja celebruje wszystko to, co jest kwintesencją Nowego Jorku poprzez włączenie wizerunków Empire State Building, drapaczy chmur i wspaniałych krajobrazów miejskich. W tym roku New Balance położył nacisk na zastosowanie bardziej ekologicznych materiałów i procesów produkcyjnych w wielu elementach kolekcji.

new balance
New Balance FuelCell Super Comp Elite v3

„Jesteśmy podekscytowani powrotem do Nowego Jorku na TCS New York City Marathon” – mówi Kevin Fitzpatrick, New Balance Global Director of Performance Marketing. „Zawsze rezerwujemy niektóre z naszych najbardziej topowych produktów, aby zapewnić obsługę globalnej społeczności biegowej, która przybywa do Nowego Jorku każdego roku. W tym roku jesteśmy niezwykle dumni, że możemy zaprezentować nasz najbardziej zaawansowany jak dotąd superbut – FuelCell Super Comp Elite v3. Limitowana kolorystyka NYC to pierwsza okazja dla biegaczy, aby wypróbować model FuelCell Super Comp Elite v3 przed jego oficjalną premierą w lutym 2023 roku”.

Model FuelCell Super Comp Elite v3 to najwyższy model startowy stworzony, aby zoptymalizować wyniki na królewskim dystansie. Za imponujący zwrot energii i poziom responsywności butów odpowiada połączenie amortyzacji FuelCell z innowacyjną technologią Energy Arc – płytka z włókna węglowego została umieszczona pomiędzy dwoma warstwami pianki. Ergonomiczna i jednolita konstrukcja cholewki zapewnia dopasowanie i wsparcie podczas docelowego startu. Pomaga w tym też jednoczęściowy, zintegrowany z cholewką i oddychający język. FuelCell Super Comp Elite v3 to lekkie i oddychające buty pełne podnoszących wydajność rozwiązań technologicznych stworzone dla maratończyków, którzy nigdy nie odpuszczają.

mrcelny3 mkt f
New Balance FuelCell Super Comp Elite v3

Waga: 228 g
Drop: 4 mm
Technologie: FuelCell i Energy Arc

Model FuelCell Super Comp Elite v3 w limitowanej edycji na TCS NYC Marathon jest dostępny na stronie nbsklep.pl

mrcelny3 mkt b
New Balance FuelCell Super Comp Elite v3

Możliwość komentowania została wyłączona.