14 marca 2013 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Sięgnij po sukces w sporcie z aplikacją treningową “MY ASICS”


Aplikacja treningowa “MY ASICS” stanowi połączenie najlepszych, osobistych planów treningowych z funkcjami społecznościowymi serwisu Facebook. Dzięki temu znajomi biegacza mogą obserwować jego cykl treningowy i wspierać go w dążeniu do celu, którym często jest pokonanie samego siebie. Obecnie aplikacja „MY ASICS” jest dostępna przez stronę internetową, Facebook oraz smartfony z systemem operacyjnym iOS oraz Android.
my asics 1Aplikacja „MY ASICS” pozwala biegaczom wyznaczyć osobisty lub zespołowy cel treningowy.  Aplikacja zachęca użytkowników do wybrania daty biegu, podczas którego chcieliby osiągnąć założony cel – samodzielnie, lub w drużynie. Dzięki wykorzystaniu społecznościowych funkcji Facebooka, rodzina i przyjaciele biegacza lub biegaczki mogą towarzyszyć im w ich drodze do doskonałości.   
Gdy cel jest wyznaczony, sportowcy są wspierani poprzez publikację na ich osi czasu w Facebooku inspirujących zdjęć, filmów, artykułów oraz cytatów, które mogą być dostosowywane  do każdego biegacza. Sportowiec uzyskuje dostęp do coraz większej liczby materiałów, w miarę realizacji planu treningowego.  Zawartość multimedialna aplikacji “MY ASICS” to również porady, filmy instruktażowe oraz wskazówki treningowe od ekspertów firmy ASICS.
Wszelkie aktywności sportowców korzystających z aplikacji „MY ASICS” są publikowane na ich osi czasu, dzięki czemu przyjaciele i kibice mogą je komentować oraz śledzić na bieżąco. 
Dla biegaczy korzystanie z aplikacji przygotowanej przez ASICS oznacza łatwość w obserwowaniu postępów, jakie robią. Ponieważ aplikacja jest oparta o oś czasu każdy z nich może sprawdzić, jak daleko doszli w swojej drodze do realizacji zamierzonego celu. 

“Facebook pozwala sportowcom obserwować swój cykl treningowy, łączyć się i komunikować z innych biegaczami. Dzięki temu ASICS dostarcza wsparcia sportowcom oddając do ich dyspozycji aplikację, która stanowi idealne połączenie potencjału mediów społecznościowych oraz narzędzia treningowego. Mamy nadzieję, że z aplikacją „MY ASICS” ich „Droga do Doskonałości” będzie jeszcze bardziej ekscytująca.” – powiedział Katsumi Kato, Head of Global Sales and Marketing w firmie ASICS.

Dostępna od teraz aplikacja jest częścią globalnej kampanii firmy ASICS ’‘Journey of Improvement’ bazującej na codziennym motywowaniu sportowców do osiągania przez nich sukcesów. 

Aplikacja jest dostępna pod adresem: http://apps.facebook.com/asicsmadeofsport/.
Jak działa aplikacja?

Możliwość komentowania została wyłączona.