9 lutego 2017 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Poznaj ASICS fuzeX Rush


Poczuj rytm miasta i bądź dynamiczny, jak jeszcze nigdy dotąd. Dzięki amortyzacji fuzeGEL™ odkryjesz radość z biegania na nowo. Bezszwowa cholewka zadba o niespotykany komfort i wygodę, a nowoczesny design pozwoli Ci zostać królem miejskiej dżungli nie tylko podczas treningu. Poznaj ASICS fuzeX Rush.

graf1

Nowy model od ASICS dedykowany jest miejskim biegaczom, dla których bieganie ma być urozmaiceniem sportowego trybu życia. 255g czystej biegowej radości i 8mm drop gwarantują niezapomniane wrażenia. Prawdziwie biegowe fundamenty i technologie łączą się z świetnym designem, który można wykorzystać, na co dzień.

4 normal

DYNAMICZNE CZUCIE PODŁOŻA

System fuzeGEL™ pod przednią częścią stopy gwarantuje elastyczność i dynamiczne wybicie. Bezpośrednie połączenie pianki Solyte® oraz GEL™, zapewnia jednolitą amortyzację i płynny bieg.

2 normal

LEKKOŚĆ I OCHRONA

Lekka pianka fuzeGEL™ pod piętą, tłumiąc wstrząsy sprawia, że pokonasz każdy dystans. Korzystaj z nowoczesnych innowacji, opierających się o ponad 30letnie doświadczenie flagowej technologii ASICS GEL™.

1 normal

OPTYMALNY KOMFORT

Bezszwowa cholewka z siateczki oraz amortyzacja fuzeGEL™, zapewniają płynny bieg w miejskich warunkach. Nowoczesna cholewka przykuwa wzrok, dodatkowo zapobiegając obtarciom podczas treningu.

atarashi

Model ASICS fuzeX Rush znajdziesz we wszystkich najważniejszych punktach, na biegowej mapie Polski.

PRZYGODA WŁAŚNIE SIĘ ROZPOCZĘŁA!

Aktualne informacje o kampaniach marki ASICS znajdziesz na:
www.asics.pl oraz profilu ASICS na FB.

Możliwość komentowania została wyłączona.