28 października 2017 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

OxytoGo – tlen w puszce dla biegaczy – KONKURS


——————————-

Wyniki konkursu

Puszki OXYTOGO wygrali Panowie:
Mariusz, Marcin i Przemek
——————————-

Podawanie tlenu kojarzy nam się zwykle z osobami starszymi, chorymi, wymagającymi rekonwalescencji. Tymczasem teraz tlen w puszce dedykowany jest również do osób aktywnych. Nowym produktem jest importowany Oxytogo- tlen o stężeniu 95%, w wygodnej puszce, z maską do samodzielnego stosowania. Butelka zawiera 8l sprężonego tlenu, jest bardzo lekka, wielkością porównywalna z małą butelką wody, idealna do zabrania na trening. Dzięki dodatkowej porcji tlenu możemy szybciej zregenerować się po intensywnym wysiłku.

W bieganiu typowe zastosowanie jakie sobie można wyobrazić, to:
za metą zawodów, kiedy często mocny finisz lub tłum wywołują stany niedotlenienia
w przerwach pomiędzy powtórzeniami na treningach szybkościowych na długich odcinkach, kiedy naszym celem jest przede wszystkim rekrutacja włókien mięśniowych do intensywnej pracy czyli kiedy robimy mocny odcinek i długą przerwę wypoczynkową (ale nie na treningach interwałowych gdzie przerwy są krótkie i gdzie celem samym w sobie jest między innymi właśnie praca w warunkach dla biegacza naturalnych, czyli niewystarczającej podaży tlenu)

Tlen w puszce jest wielozadaniowy i ma wiele zastosowań. Oprócz sportowców mogą z niego korzystać ludzie przemęczeni, udający się w dalekie podróże, tlen pomaga zniwelować znużenie kierowcom, ludziom mieszkający w dużych aglomeracjach miejskich, gdzie jest mocno zanieczyszczone powietrze. Tak więc jeśli nie wykorzystamy go na treningu to możemy wykorzystać go przy innej okazji.

Gdzie możemy zakupić produkt? Bezpośrednio na stronie importera www.oxytogo.pl wypełniając formularz kontaktowy lub wysyłając maila. Teraz za polubienie fanpage’a produktu na FB jest 10% rabatu. Produkt można zakupić też na www.aptekagemini.pl. Skusicie się? My właśnie testujemy.

Mamy też dla was konkurs. Wśród osób, które polubią profil https://www.facebook.com/oxytogo/ i udostępnią ten artykuł, rozlosujemy trzy puszki Oxytogo. Konkurs trwa do 17 października.

Formularz konkursowy poniżej:

Możliwość komentowania została wyłączona.