22 kwietnia 2015 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Orlen Warsaw Marathon – to już w ten weekend!


Przed nami największa impreza biegowa w Polsce – Orlen Warsaw Marathon 2015. Jak przewidują organizatorzy, wydarzenie przyciągnie do Warszawy ponad trzydzieści tysięcy biegaczy nie tylko z Polski, ale i z całego świata. ASICS, obok Mercedes-Benz, PKN Orlen oraz Oshee, jest głównym partnerem tego święta biegowego.
Marka ASICS przygotowała na Orlen Warsaw Maraton 2015 wiele atrakcji.

Spośród wszystkich uczestników biegu zostanie rozlosowanych aż 50 cennych nagród (20 koszulek, 15 plecaków, 10 kurtek, 5 par butów).

W czasie targów Expo, odbywających się w ramach OWM, na stoisku ASICS będzie można zobaczyć i nabyć odzież oraz obuwie z najnowszej kolekcji ASICS. W ofercie dostępne będą również zestawy przygotowane z myślą o biegaczach, chcących zaopatrzyć się w najwyższej jakości sprzęt sportowy w atrakcyjnej cenie. 

grafika%20zestaw%20719 1

Na wszystkich chętnych i wcześniej zarejestrowanych biegaczy czekać będzie bezpłatne badanie ASICS Foot ID.

Foot ID sklep

Robiąc zakupy na targach Expo uczestnicy będą mieli również okazję do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest wyjazd na Porto Marathon. Do zakupów będą również dodawane specjalnie przygotowane na tę imprezę nagrody-niespodzianki.

porto%20plakat 1

W sobotę na stoisku ASICS pojawią się również przyjaciele marki. Będzie można spotkać się m.in. z Tomaszem Smokowskim (komentator i dziennikarz sportowy), Maciejem Dowborem (dziennikarz i triatlonista) czy Marcinem Rosłoniem (były piłkarz Legii, obecnie komentator Canal+). Nie zabraknie również ambasadorów marki ASICS – Pawła i Olgi Ochal (świeżo upieczonych zwycięzców 8. Poznań Półmaraton), Arka Gardzielewskiego (tegoroczny Mistrz Polski w biegach przełajowych) czy Jerzego Skarżyńskiego. Pojawią się również ASICS Frontrunner Polska w osobie m.in. Tomka Domżalskiego, Krzysztofa Kuczera czy Marka Daca.

Będzie również istniała możliwość zrobienia pamiątkowego, bezpłatnego zdjęcia na tle panoramy Warszawy i natychmiastowego przesłania go do swoich znajomych drogą elektroniczną.

Każdy, kto odwiedzi stoisko ASICS w czasie trwania targów Expo, będzie miał możliwość skorzystania z Pace Your Race. To urządzenie pozwalające ustalić i zaplanować, jakim tempem powinien biec uczestnik OWM, żeby osiągnąć swój cel na biegu. Co więcej, dzięki specjalnej mapce z trasą OWM i naniesionymi na nią informacjami, osobom kibicującym będzie o wiele łatwiej przewidzieć o której godzinie i w jakim miejscu pojawi się dopingowany przez nich biegacz.   
 

pace_your_race.jpg

Każdy z biegaczy – w kilka dni po biegu – będzie mógł również odnaleźć siebie na specjalnym video, które zostanie opublikowane na asics.pl Prezentowane ujęcia pochodzić będą z wybranych punktów kontrolnych trasy biegu.

Do zobaczenia na Orlen Warsaw Marathon!

Możliwość komentowania została wyłączona.