walencja 05274
15 lutego 2024 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

New Balance Fresh Foam X 880 v14 – niezawodna treningówka w nowej odsłonie


Kiedy pokonujesz kolejne kilometry po twardym podłożu, wymagania stawiane butom do biegania powinny być wysokie. Buty New Balance Fresh Foam X 880 V14 spełniają oczekiwania nawet wymagających biegaczy, ponieważ zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić komfortowe doznania także podczas codziennego użytkowania.  

New Balance Fresh Foam X 880 v14 to neutralne buty do codziennego biegania po twardym podłożu, które zapewniają lekkość, miękkość i płynne przetaczanie stopy nawet podczas długiego biegu. Do tego są lżejsze niż kiedykolwiek!

walencja 03883

Najnowsza wersja najbardziej niezawodnego modelu New Balance posiada teraz zupełnie nową konstrukcję, która świetnie sprawuje się pod naszymi stopami. Wprowadzone zmiany podnoszą zarówno wydajność, jak i komfort. W połączeniu z miękką i solidną cholewką, która ma na celu maksymalizację komfortu, staje się odpowiednim rozwiązaniem dla każdego biegacza, nawet przy całkiem dużym kilometrażu.

Podeszwa środkowa, czyli Evolved Fresh Foam X przeszła całkowitą metamorfozę. W najnowszym modelu została ona zmodyfikowana tak, by jeszcze bardziej poprawić doznania biegaczy. Podeszwę wzbogacono o dodatkową warstwę pianki pod piętą (grubszej o 2 mm), jednocześnie zmniejszając ogólną wagę obuwia. Dodatkowo drop (spadek pięta-palce) został po raz pierwszy obniżony do 8 mm (w porównaniu z 10 mm w poprzedniej wersji), aby zapewnić lepsze przetaczanie stopy podczas biegu. Gęstsza i sztywniejsza pianka Fresh Foam X zapewnia doskonałą amortyzację pod stopami w trakcie biegu. Miękka i bezpieczna siateczka poprawia wygodę. Warto również dodać, że firma New Balance nawiązała współpracę z marką Repreve, aby wykorzystać w cholewce plastik z butelek pochodzących z recyklingu.

walencja 05355

Podeszwa zewnętrzna wykonana jest z gumy NDurance o zupełnie nowym układzie – ze zmodyfikowanymi elastycznymi rowkami, aby zwiększyć trwałość i przyczepność na każdej nawierzchni. Wykończona jednoczęściową cholewką, w przeciwieństwie do dwuczęściowej cholewki w ostatniej wersji, miękka siatka zmniejsza masę obuwia i zapewnia oddychalność i miękkość podczas dłuższych rozbiegań.

Fresh Foam X 880 v14 na nowo definiuje uniwersalną treningówkę od New Balance, aby zapewnić wszystkim biegaczom maksymalny komfort podczas pokonywania codziennych kilometrów.

Specyfikacja:

  • Masa: 261 g (rozmiar 9)
  • Drop: 8 mm
  • Kategoria obuwia: neutralny
  • Powierzchnia: teren, asfalt.

Technologie:

  • Podeszwa środkowa: Fresh Foam X oferuje dużą amortyzację, zapewniając miękkość pod stopami i wysoki komfort.
  • Zewnętrzna podeszwa: Guma NDurance zapewnia zwiększoną trwałość i doskonałą przyczepność.
  • Cholewka: Jednoczęściowa cholewka z siateczki Engineered Mesh jest bezszwowa, miękka, lekka i oddychająca. Dodatkowo elementy odblaskowe poprawiają widoczność biegacza w ciemności.

Buty dostępne na oficjalnej stronie producenta www.nbsklep.pl

Materiał powstał we współpracy z marką New Balance

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments