New Balance 1080v12
 
4 lutego 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Level One: dla wyczynowcówLevel One: Linia ASICS do biegania wyczynowego dla zawodowców

a koszulka 2Linia Level One ASICS jest oparta na najnowocześniejszych technologiach i stworzona z najlepszych materiałów, dzięki czemu stanowi najdoskonalszą odzież do biegania wyczynowego.

Niesamowicie lekka, niezwykle wspomagająca i doskonale odprowadzająca wilgoć odzież Level One zapewnia idealną równowagę pomiędzy formą i funkcjonalnością oraz umożliwia biegaczom i biegaczkom wykorzystanie ich pełnego potencjału w czasie biegu.

Kroje i zalety
a koszulka 3Stworzona głównie z myślą o profesjonalnych biegaczach kolekcja Level One w sezonie Wiosna-Lato 2011 obejmuje kurtkę do biegania, top z krótkim rękawem, podkoszulek, szorty i spodnie do biegania dla obu płci. Dodatkowo w asortymencie damskim znajduje się top do treningów i spodnie Capri.

Głównymi zaletami kolekcji są specjalnie zaprojektowane fasony, które zapewniają optymalną swobodę ruchów; miękki, płaski ścieg coverlock, który gwarantuje minimalne tarcie o skórę; złota odblaskowa taśma i logo ASICS zapewniające pełną widzialność, a także kontrastowe wstawki wzdłuż szwów dla lepszego wyglądu. Specjalnie umiejscowiona wentylacja w obszarach, w których jest najbardziej potrzebna, przybiera formę body mapping w górnych częściach, miejsc perforowanych i dzianinowych wstawek.

a koszulka 5Technologia materiałów
Wiatro- i wodoodporne, oddychające, lekkie jak piórko materiały kolekcji zapewniają zawodowym biegaczom suchość, wygodę i odpowiednią temperaturę.

Główny materiał kilku topów w kolekcji został wykonany z użyciem czystego srebra i jest całkowicie naturalnym włóknem bez żadnych substancji chemicznych ani pestycydów, które mogłyby podrażniać skórę. Gwarantując najlepsze właściwości termodynamiczne, włókno reguluje temperaturę ciała, pozwalając na ochłodzenie latem i ogrzanie zimą, a system odprowadzania wilgoci umożliwia szybsze usuwanie wilgoci poprzez parowanie w celu utrzymania ciała w suchości. Srebrne włókno hamuje także rozwój bakterii powodujących nieprzyjemny zapach i zapobiega elektryzowaniu się.

a kurtkaKolejnym materiałem wykorzystanym w kolekcji jest niezwykle cienki i bardzo lekki Revolutional More®. Zapewniając doskonałą wygodę, wyjątkową swobodę ruchów i trwałość, Revolutional More® leży jak ulał i wywiera odpowiedni ucisk na mięśnie. Materiał schnie szybko i jest niezwykle oddychający, co zwiększa wygodę, a swoją trwałość zawdzięcza właściwościom zapobiegającym otarciom i mechaceniu. Ponadto czarna Lycra® zastosowana w materiale utrzymuje intensywność koloru bez względu na ilość prań.

Więcej na: www.asics.com