NB 1080v12
 
13 lipca 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Konkurs NEW YORK CITY Marathon rozstrzygnięty!


NY1

Miło nam poinformować, że zwycięzcą konkursu NYC Marathon, który został przeprowadzony przez firmę ASICS w okresie kwiecień-maj 2011, został Pan Damian Baszko z Poznania. Szczęśliwy los na zakup butów GEL-1160 został złożony w sklepie „ŚWIAT BIEGACZA” na ul. Kanałowej w Poznaniu.

NY2

Uroczyste wręczenie biletu na Maraton Nowojorski odbyło się 21 czerwca w Hotelu InterContinental w Warszawie, podczas konferencji handlowej marki ASICS na sezon Wiosna – Lato 2012.

NY3

Jak powiedział nam Pan Damian kilka lat temu jego największą pasją były sporty ekstremalne. Jednak ulubiona dyscyplina, którą było latanie na paralotni, zakończyła się wypadkiem i kontuzją. Wtedy w sercu Pana Damiana zrodziła się nowa pasja… pasja do biegania.

Początki nie były łatwe. Narodziny drugiej córki przysporzyły wielu nowych obowiązków, czasu na bieganie brakowało. Pierwsze buty Kalenji, z którymi Pan Damian rozpoczynał swoją przygodę z bieganiem nie spełniły jego oczekiwań, dlatego sięgnął po buty ASICS. Te okazały się strzałem w dziesiątkę!

Wierność marce zaowocowała zakupem kolejnej pary butów na wiosnę i wygraniem szalonej przygody w Nowym Jorku jesienią.

Panie Damianie GRATULUJEMY!

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl