20 lipca 2013 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Kolekcja 2013: Hit – but Wave Sayonara


wave_sayonara.jpg

Wave Sayonara to najnowszy produkt Mizuno – najlżejszy neutralny but treningowy przeznaczony dla każdego biegacza który potrzebuje szybkości.

Jest to produkt z linii butów lekkich oferując bardziej wymagającym  biegaczom najlepszą technologię i niewielką masę, co pozwala uzyskać lepsze wyniki podczas treningu jak i zawodów. Zastępuje on buta Mizuno Precision 14 (jest o 50 g lżejszy) i Wave Elixir.
Wave Sayonara dostarcza więcej dynamiki, lekkości oraz stabilności podczas kolejnych kilometrów treningu. Jest wyposażony w najnowszą technologie Mizuno  –  U4iC (Euphoric) w podeszwie, dzięki czemu jest wyjątkowo wygodny i dobrze amortyzujący. Jest 30 % lżejszy niż poprzednia wersja mieszanki AP+™ dając jednocześnie równie skuteczną amortyzację.

Mizuno_Sayonara_blue.jpg

Dzięki zastosowaniu dodatkowych technologii but staje się bardziej dynamiczny i jednocześnie elastyczny przy zachowaniu doskonałej przyczepności  i trwałości.

Technologia Wave zapewnia ochronę przed uderzeniami i płynność biegu przez rozpraszanie siły uderzenia z dala od stopy, oferując amortyzowane czucie na każdym kroku.

Waga: Męski but rozmiar 42 (8 UK): 230 g; Damski but rozmiar 38,5 (5,5 UK): 190 g.