17 lipca 2013 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

#BOOST. Trwa rewolucja w bieganiu. Przyłączysz się?


Z okazji rozpoczęcia lata mamy dla wszystkich biegaczy niespodziankę. Rewolucyjny materiał amortyzujący BOOST™ jest od teraz dostępny w kolejnych butach biegowych adidas.

 FW13 boost Product M
BOOST™ –  co to? Przypominamy!
BOOST™ to rewolucyjny materiał amortyzujący. Jego główną koncepcją jest podzielenie materiału ze stałych granulek (TPU) na tysiące małych kapsułek zbierających i oddających energię umieszczonych w podeszwie. Dzięki swojej unikalnej strukturze pozwalają one wytworzyć jeszcze więcej energii podczas każdego odbicia od podłoża. Pierwszym, premierowym butem, który był wyposażony w nową, fascynującą technologię był adidas Energy Boost.
FW13_Running_PR_Boost_Social_08.jpg
Najlepszy debiut roku
Od lutego 2013, kiedy miała miejsce premiera butów adidas Energy Boost stały się one jednymi z najbardziej lubianych i docenianych butów treningowych. Najbardziej prestiżowy magazyn biegowy na świecie – “Runner’s World” przyznał im tytuł najlepszego debiutu roku 2013. adidas Energy Boost zjednały sobie zarówno amatorów i wyczynowców. Trenuje w nich między innymi Yohan Blake, mistrz świata na 100 metrów z Daegu i Haile Gebrselassie, multimedalista olimpijski, były rekordzista świata w maratonie.
Od teraz adistar i adizero z BOOST™
BOOST™ oczarował świat sportu. Dlatego postanowiliśmy pobiec jeszcze dalej. Do Waszej dyspozycji oddajemy buty adidas Energy Boost w czterech zupełnie nowych wersjach kolorystycznych dla dziewczyn i dla chłopaków.  Dodatkowo, od teraz, amortyzację BOOST™ posiadają również wybrane modele linii treningowej – adistar, oraz startowej – adizero. Już teraz możemy zdradzić, że rewolucyjny system amortyzujący stanie się standardem we wszystkich butach biegowych adidas do 2015 roku.
 FW13 boost Family M
Nowe buty czekają na Was w naszym wypasionym sklepie internetowym
Co powiecie na to, żeby móc kupić nowe adidas energy Boost we wszystkich wersjach kolorystycznych oraz adistar i adizero z BOOST™ w jednym miejscu? Bez wychodzenia z domu? To możliwe! W trosce o Waszą wygodę odpaliliśmy adidas sklep internetowy – www.adidas.pl/shop. Tak wielkiego wyboru nie mieliście jeszcze nigdy! 
Od 1 lipca nowa kolekcja jest dostępna również w salonach adidas i sklepach partnerskich. Nie czekajcie!