19 stycznia 2016 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Białe przygotowania do ORLEN Warsaw Marathon


Treningi przygotowujące do Narodowego Święta Biegania nie zwalniają tempa. Mimo temperatury, która zachęca do bliższej przyjaźni z czapką i rękawiczkami, po raz kolejny w 9 polskich miastach nie zabrakło entuzjastów chcących poszerzać swoje biegowe horyzonty. W Poznaniu uczestnicy mogli ćwiczyć pod okiem mistrza Polski w półmaratonie – Adama Nowickiego.
Kolejna niedziela w środowisku biegowym upłynęła pod znakiem treningów przygotowujących do kwietniowego Orlen Warsaw Marathon. Zajęcia prowadzone przez specjalistów ze Sklepu Biegacza, po raz kolejny zgromadziły ponad 350 uczestników. W tak licznej grupie, mieszały się biegowe doświadczenia. Zawodnicy młodzi biegowym stażem, spotykali się z doświadczonymi maratończykami. Dlatego też w większości miast, biegacze dzieleni byli na 2 grupy, początkującą oraz zaawansowaną. Wszyscy mogli dzięki temu trenować w komfortowych i efektywnych dla siebie warunkach. 
1.Katowice 17.01.

Tym razem z aparatem odwiedzamy przede wszystkim Poznań, gdzie do osób obecnych na treningu dołączył gość specjalny – Adam Nowicki, ambasador ASICS. Adam odsłaniał uczestnikom kulisy biegowego życia oraz opowiadał o własnych przygotowaniach do sezonu, których skutki mogliśmy podziwiać np. na Mistrzostwach Polski w półmaratonie. 

1.Poznan 17.01.

Adam, który ma świetną życiówkę w półmaratonie (1:04:34), towarzyszył biegaczom w długim wybieganiu. Zwracał baczną uwagę na fakt, jak ważną rolę odgrywa ta forma treningu w maratońskich przygotowaniach. Nad prawidłowym przebiegiem zajęć czuwał również Frontrunner, Maciej Łucyk.
Przygotowania w całej Polsce były niezwykle urozmaicone. W asortymencie trenerów kryły się zarówno krótkie jednostki treningowe, jak i wycieczki biegowe. Gdy katowickie ścieżki dzielnie towarzyszyły biegaczom w długim wybieganiu, w stolicy skupiano się na zajęciach z zakresu siły biegowej.

6.Katowice 17.01.
Choć na twarzach często pojawiały się grymasy bólu i zmęczenie, wszystkim przyświecał jeden, ale jakże motywujący do pracy cel – przekroczyć barierę 42,195! Trzymamy za Was kciuki!
4.Lublin 17.01.

W pozostałych miastach biała aura tylko dodawała kolorytu przebiegniętym kilometrom. Nawet temperatura, która w wielu miejscach sięgała kilku dobrych kresek poniżej zera, nie była w stanie pokonać uśmiechu i radości!

5.Lublin 17.01.
Jeśli nadal towarzyszy Wam niepewność, zachęcamy do tego by na własnej skórze przekonać się jak ciekawe i bogate w doświadczenia są treningi organizowanie w grupie. Następna okazja ku temu nadarza się już w niedzielę w: Bydgoszczy, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Płocku, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu. 
W trakcie spotkań sprawdzana jest lista obecności. Dla osób, które wykażą się sumiennością i wezmą udział w minimum 70% spotkań, organizator przygotował darmowe pakiety startowe na Orlen Warsaw Marathon! 
Od 7 lutego treningom towarzyszyć będą Product Testy najnowszej kolekcji butów biegowych firmy ASICS. Szczegółowy kalendarz oraz listę lokalizacji podamy już wkrótce!

logo_foot_id.jpg

Jeżeli marzą Ci się buty idealnie dopasowane do Twoich wymagań, pozwól przemówić swoim stopom już w najbliższą sobotę. ASICS FOOT ID dostępne będzie we Wrocławiu, w Sklepie Biegacza przy ul. Legnickiej 55B.
Przypominamy również o limitowanej kolekcji odzieży biegowej, przygotowanej przez Sklep Biegacza oraz firmę ASICS. Poniższe zestawy są idealnym sprzymierzeńcem w walce z niską temperaturą!
Męska bluza biegowa

MB
Męska kurtka biegowa:
 

MK
Damska bluza biegowa
 

DB

Damska kurtka biegowa
 
DK
Szczegółowe informacje o treningach oraz Orlen Warsaw Marathon znajdziesz na stronie: https://www.orlenmarathon.pl/

Możliwość komentowania została wyłączona.