new balance 880
 
6 września 2012 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

ASICS zaprasza do Piły na Philips Półmaraton 2012


Już w najbliższy weekend, 9 września odbędzie się 22. Międzynarodowy Philips Półmaraton w Pile, którego sponsorem jest ASICS. Impreza organizowana przez kierowane przez Henryka Paskala Stowarzyszenie Biegów Ulicznych posiada rangę Mistrzostw Polski Mężczyzn na dystansie półmaratonu, dlatego spodziewamy się ogromnych emocji i szybkiego biegu. Jednym z faworytów sobotnich zawodów będzie ambasador firmy ASICS Arkadiusz Gardzielewski, zwycięzca tegorocznego Półmaratonu Warszawskiego.
pila zdjTradycyjnie przed biegiem – 8 i 9 września organizatorzy uruchamiają część EXPO, gdzie każdy biegacz znajdzie dla siebie coś ciekawego – sprzęt do biegania, akcesoria, odżywki i nie tylko. Już dziś zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska, gdzie specjaliści ASICS oraz sklepu Świat Biegacza m.in. pomogą w odpowiednim doborze butów biegowych oraz akcesoriów. Do dyspozycji biegaczy oraz osób planujących rozpocząć przygodę z bieganiem będą bezpłatne badania stóp w ramach opracowanego przez ASICS trójwymiarowego sposobu skanowania stopy FOOT ID, który pozwala precyzyjnie dobrać odpowiednie buty oraz poznać wszystkie cechy biomechaniczne stopy każdego biegacza.

Pełna oferta najnowszej kolekcji ASICS pozwoli naszym specjalistom dobrać obuwie odpowiednie dla każdego. Jednocześnie będzie to okazja do uzyskania fachowych rad ze strony specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w doborze profesjonalnego obuwia dla biegaczy.

Dodatkowo w sobotę o godz. 19:00 na stoisku ASICS będzie można uzyskać wiele cennych wskazówek przed startem, których udzielą Marcin Fehlau i Arkadiusz Gardzielewski – jeden z ambasadorów ASICS Polska, zwycięzca tegorocznego Półmaratonu Warszawskiego.

Strona biegu: www.pila.halfmarathon.pl