new balance 880
 
17 kwietnia 2013 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

ASICS zapewni biegaczom niezwykłą pamiątkę ze startu w ORLEN Warsaw Marathon


Fima ASICS, partner techniczny ORLEN Warsaw Marathon, zaprosiła do Polski ekipę filmową MySports, która zarejestruje wszystkich biegaczy w trakcie pokonywania dystansu 42,195 km i 10 km. Każdy uczestnik biegów, które odbędą się 21 kwietnia w Warszawie zostanie sfilmowany w trakcie pokonywania trasy. Dzięki temu powstaną wyjątkowe, indywidualne relacje filmowe z udziału każdego biegacza w Narodowym Święcie Biegania. 

mysports.PNG

Ekipa filmowa MySports zawita do Polski po raz pierwszy. W tym roku profesjonalni operatorzy kamer obsługiwali m.in.  maratony w Paryżu, Barcelonie i Rzymie. Serwis MySports co roku obsługuje ponad 95 imprez sportowych na całym świecie. 
W Warszawie indywidualne klipy video zostaną zmontowane z ujęć zarejestrowanych w okolicach wszystkich punktów pomiaru czasu oraz na mecie. Po biegu zostaną udostępnione na stronie www.orlenmarathon.pl Każdy biegacz znajdzie własne, indywidualne video po kliknięciu w ikonę kamery, która pojawi się obok nazwiska uczestnika na liście osób, które ukończyły bieg. Klipy powinny być dostępne w ciągu 24 godzin od zakończenia Narodowego Święta Biegania.