New Balance 1080v12
 
16 stycznia 2013 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

ASICS partnerem technicznym ORLEN Warsaw Marathon


Już 21 kwietnia w Warszawie tysiące zawodników pobiegnie w ORLEN Warsaw Marathon. Dzięki współpracy z czołowym producentem sprzętu sportowego na świecie, firmą ASICS, na wszystkich uczestników imprezy czekać będą niezwykle atrakcyjne pakiety startowe!

orlenmarathon_asics.png

Dla wszystkich, którzy pobiegną w ORLEN Warsaw Marathon przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne pakiety startowe zawierające między innymi sprzęt marki ASICS. Warto podkreślić, że niektóre elementy tego pakietu zostały zaprojektowane specjalnie na potrzeby naszej imprezy. Poprzez organizację ORLEN Warsaw Marathon chcemy przede wszystkim popularyzować sport. Mam nadzieję, że oferując tak bogaty zestaw startowy zachęcimy do podjęcia wysiłku fizycznego wielu Polaków – mówi Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej PKN ORLEN.
Pakiety startowe zostały przygotowane dla uczestników obydwu konkurencji tj. biegu na dystansie maratonu oraz biegu na dystansie 3 km. Różnią się składem oraz dopasowaniem do wymogów i charakterystyki współzawodnictwa. Dobór sprzętu był konsultowany z czołowymi lekkoatletami i uwzględnia rady oraz sugestie profesjonalnych sportowców. 
Cieszymy się bardzo, że to firma ASICS została wybrana jako oficjalny partner techniczny ORLEN Warsaw Marathon. To dla nas powód do dumy. W ten sposób impreza dołącza do grupy największych biegów na świecie, które wspiera ASICS. Wierzymy, że jest to początek naszej długoletniej współpracy przy jednej z największych imprez biegowych w Polsce. ORLEN Warsaw Marathon zapowiada się jako prawdziwe narodowe święto biegania. Jestem przekonany, że nasza kolekcja dedykowana imprezie, która znajdzie się w pakiecie startowym, spotka się z uznaniem biegaczy – powiedział Sebastian Sumisławski, Country Sales Manager, ASICS Polska.
Na zawodników, którzy podejmą wyzwanie i wystartują na dystansie maratonu czekać będzie Pakiet Premium. Zestaw zawiera wszystko, czego potrzebuje profesjonalny biegacz długodystansowy. Biegowa koszulka, wykonana z oddychającego materiału Polyester Microkappa została zaprojektowana specjalnie na potrzeby ORLEN Warsaw Marathon. W pakiecie znajdzie się również bawełniana czapka oraz sznurowany worek materiałowy na plecy. Koszulkę, czapkę oraz worek dostarczy partner techniczny. Skład zestawu Premium uzupełni ponadto foliowa peleryna przeciwdeszczowa, voucher zniżkowy o wartości 100 zł na produkty partnera, a także zaproszenie na Pasta Party na Stadionie Narodowym. Wszyscy, którzy osiągną linię mety otrzymają koc termiczny oraz pamiątkowy medal.
Uczestnicy charytatywnego biegu na dystansie 3 kilometrów otrzymają od organizatora Pakiet Basic – okolicznościową, bawełnianą koszulkę marki ASICS.

OWM2013 pakiet startowy
ORLEN Warsaw Marathon to narodowe święto biegania, impreza jednocząca wszystkich amatorów sportu. W dwóch biegach na różnych dystansach (maraton oraz charytatywny bieg na 3 km) może pobiec każdy, a pierwsze tysiąc osób na mecie zostanie uhonorowanych nagrodami pieniężnymi.

W trakcie imprezy zostaną rozegrane 83. Mistrzostwa Polski w Maratonie Mężczyzn. Swój udział w ORLEN Warsaw Marathon zapowiedziało wiele znakomitych osobistości świata sportu, m.in. Henryk Szost, najszybszy maratończyk w Europie.
Więcej informacji o ORLEN Warsaw Marathon można znaleźć na: