2 lutego 2016 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

7. Trening za Nami


Maratońskich przygotowań ciąg dalszy. W ostatnią niedzielę treningi przygotowujące do Orlen Warsaw Marathon zgromadziły ponad 300 biegaczy, którzy w pocie czoła budowali swoją formę. Każda wylana kropla potu jest jednak warta nieskończonej radości po ukończeniu królewskiego dystansu.
Treningi w ostatni weekend upłynęły pod znakiem kolekcjonowania kilometrów. W większości miast priorytetem stały się długie wybiegania, które perfekcyjnie symulują maratońskie obciążenia. Długi i spokojny trening zupełnie inaczej smakuje jednak w grupie, gdy kolejne kilometry niezauważenie mijają na dyskusjach i rozmowach. Na biegowych ścieżkach nie brakowało więc żartów, uśmiechów i przede wszystkim pozytywnej atmosfery.

2
Najwięcej uczestników po raz kolejny zebrało się w Warszawie. Na ulicach stolicy trenowało blisko 70 osób. Nie straszne były im nawet… schody.

6
Lublin zgromadził 59 uczestników. Szczególne brawa należą się wszystkim tym, którzy wieczór przed treningiem wystartowali w biegu nocnym, a niedzielę spędzili na lekkim rozbieganiu. Brawo, forma rośnie!

3
Na trzecim, frekwencyjnym, stopniu podiom staje Gdynia. Nadmorskim powietrzem cieszyło się w niedzielę 45 osób.

20160131 103057
W sumie, 9 miast zgromadziło na treningach dokładnie 314 biegaczy. Niemal stała frekwencja wśród uczestników to dowód na wysokie zaangażowanie oraz niesłabnącą motywację, którą wypełnienia biegaczy. Mocno trzymamy za Was kciuki, aby 24 kwietnia na długo zagościł w waszej pamięci!
Dla wszystkich niezdecydowanych przypominamy, że treningi zawsze dopasowywane są pod uczestników. W większości miast grupy dzielone są na dwie części, tak, aby każdy biegacz mógł trenować według swoich preferencji. Same zajęcia prowadzone są przez specjalistów, przed którymi bieganie nie kryje już żadnych tajemnic.
Bez dwóch zdań, najbliższy weekend należeć będzie do Krakowa. W sobotę, w Sklepie Biegacza przy ul. Focha 1 ekspert firmy ASICS otworzy przed Wami tajniki prawidłowego doboru obuwia, jednocześnie podpowiadając jak efektywnie, i co najważniejsze bezpiecznie trenować.

Sklep_biegacza_foot_id_Krakow.jpg
W trakcie niedzielnego treningu zorganizowane zostaną Product Testy najnowszej kolekcji ASICS. Udział w testach jest darmowy. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest okazanie dowodu tożsamości. 
Przypominamy również o limitowanej kolekcji odzieży biegowej, przygotowanej przez Sklep Biegacza oraz firmę ASICS. Poniższe zestawy są idealnym sprzymierzeńcem w walce z niską temperaturą!
Męska bluza biegowa

MB
Męska kurtka biegowa:
 

MK
Damska bluza biegowa
 

DB

Damska kurtka biegowa
 
DK
Szczegółowe informacje o treningach oraz Orlen Warsaw Marathon znajdziesz na stronie: https://www.orlenmarathon.pl/

Możliwość komentowania została wyłączona.