23 września 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

33. Maraton Warszawski 2011 z adidas


adidas od wielu lat wspiera Maraton Warszawski. To bieg, który z powodzeniem rywalizuje z najważniejszymi maratonami Europy.
 

 1Adidas1

Najważniejszym i najbardziej prestiżowym wydarzeniem biegowym w Polsce jest Maraton Warszawski. Frekwencja uczestników z każdym rokiem wzrasta, także tych z zagranicy, a poziom sportowy osiągnął poziom zawodów europejskich. adidas aktywnie uczestniczy jako partner we wszystkich działaniach organizatora biegu – Fundacji „Maraton Warszawski”.

Poza sportową rywalizacją, w czasie weekendu maratońskiego, będzie można zaczerpnąć wiedzy od specjalistów w dziedzinie odzieży i sprzętu sportowego oraz zapoznać się z najnowszymi kolekcjami biegowymi w mobilnym sklepie adidas Running Spot. aRS zaparkuje w niedzielę w okolicy mety maratonu. Eksperci adidas odpowiedzą na wszystkie biegowe pytania oraz doradzą najlepsze dla indywidualnych potrzeb obuwie sportowe.

adidas przygotował także profesjonalne badanie biomechaniki stóp – adidas Footscan®, które identyfikuje potrzeby biegacza.

1Adidas2

W aRS będzie można kupić w atrakcyjnych cenach odzież oraz obuwie biegowe, m. in. model adidas SNova Sequence 4, który w obecnym sezonie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród biegaczy. Buty te wyposażone są w system pro-moderator+ chroniący stopę przed nadmierną pronacją oraz system aktywnej podeszwy środkowej ForMotion™, który upłynnia etap przetaczania i zapewnia natychmiastową adaptację buta do podłoża.

Możliwość komentowania została wyłączona.