15 października 2015 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

16. PKO Poznań Maraton – dziękujemy!


To był dopiero maraton! Gratulujemy wszystkim biegaczom ukończenia 16. PKO Poznań Maraton i cieszymy się, że jako główny partner techniczny wydarzenia mogliśmy być tam razem z Wami. Dziękujemy, że tak wielu z Was zaufało i wybrało sprzęt naszej marki.

Mamy nowego Frontrunnera!

W sobotę do ASICS Frontrunner Polska dołączył Dominik Drażba. Trzeba przyznać, że zadanie miał niełatwe, ponieważ zainteresowanie konkursem wśród uczestników maratonu w Poznaniu było bardzo duże. Do rywalizacji o miano Frontrunnera zgłosiło się blisko 100 osób!

Pierwszą z konkurencji, do której wybraliśmy jedynie 5 osób, było sznurowanie GEL-Kayano 22 na czas. Najszybsi okazali się panowie i to właśnie oni weszli do Wielkiego Finału.  

poznan marathon wybor frontrunnera2
 
W drugim – decydującym – etapie sprawdzaliśmy wiedzę kandydatów na Frontrunnera. Musieli mierzyć się z pytaniami z kategorii: ASICS, Poznań Maraton oraz Bieganie. Wszyscy znakomicie sobie z nimi poradzili. 

Na ostateczne rozstrzygnięcie, kto dołączy do ASICS Frontrunner Polska, musieliśmy poczekać aż do krótkiej autoprezentacji każdego z uczestników naszej zabawy. Najlepiej w oczach komisji sędziowskiej wypadł Dominik Drażba i to on otrzymał finalnie najwyższą liczbę punktów. Tym samym wybraliśmy naszego nowego, „poznańskiego” Frontrunnera – Dominika Drażbę!
 

poznan marathon wybor frontrunnera

poznan marathon dominik drazba

Fot. Dominik Drażba – nasz nowy, „poznański” Frontrunner

Dominik, gratulujemy i witamy w zespole!

Konkurs „Wygraj wyjazd na maraton do Paryża” – rozstrzygnięty!

Każda osoba, która dokonała w strefie ASICS zakupów za minimum 100 złotych, mogła walczyć o wyjazd na maraton do Paryża. Trzeba było "jedynie" wytypować czas zwycięzcy 16. PKO Poznań Maraton. Zwyciężyła osoba, która pomyliła się jedynie o sekundę. Więcej informacji o szczegółach konkursu i jego rozstrzygnięciu – już niebawem na asics.pl!

Dla najlepiej przebranych – GEL-Kayano 22! 

Maratończycy mieli również szansę otrzymać na mecie maratonu voucher na najnowsze GEL-Kayano 22. Wystarczyło wziąć udział w naszej zabawie i oryginalnie się przebrać. Supermenowi, Biedronce, Królikowi oraz ponad 20 innym przebierańcom ta sztuka się udała. Gratulujemy!

poznan marathon przebierancy GEL Kayano22
Nasze nowe, wspaniałe życiówki!

Cieszymy się, że tak wielu spośród nas – ASICS Frontrunner Polska – udało się pokonać własne słabości i ukończyć maraton, ustawiając lub bijąc przy tym swoje rekordy życiowe. 
 

poznan marathon tomek ola
Fot. Ola Lisowska (z Tomkiem Domżalskim) – debiut w maratonie na 2:45:27
 

poznan marathon mateusz maciek
poznan marathon krzycho dawid
fot. Krzysiek Kuczer i Dawid Kubiak (ASICS Polska)
Niezawodny Paweł Ochal

Na Pawła zawsze w Poznaniu możemy liczyć. Nasz niezmordowany zawodnik nie tylko zaszczycił nas swoją obecnością w strefie ASICS, ale też okazał się drugim, po Emilu Dobrowolski (zwycięzcą 16. PKO Poznań Maraton – przyp. red.), Polakiem na mecie w Poznaniu. 

poznan marathon pawel ochal
fot. Paweł Ochal wśród ASICS Frontrunner Polska

Paweł, gratulujemy i jesteśmy dumni, że mamy Cię w swoich szeregach!

Pokaz mody biegowej i breakdance

Każdy, kto był w strefie ASICS o określonych godzinach, mógł na własne oczy przekonać się, jak prezentuje się nasza kolekcja wiosna-lato 2016 podczas pokazów mody biegowej oraz tańca breakdance. Było na co poprzeć!

poznan marathon pokaz mody

poznan marathon taniec

Niepowtarzalne pamiątki z poznańskiego maratonu

Jak świeże bułeczki znikały z wieszaków specjalnie przygotowane przez nas pamiątkowe koszulki na 16. PKO Poznań Maraton. Jest nam niezmiernie miło, że się tak bardzo Wam spodobały. 

Nasz oferta ekspercka, którą zaprezentowaliśmy w Poznaniu, cieszyła się równie dużym zainteresowaniem. Dziękujemy!

poznan marathon stoisko asics

poznan marathon stoisko

Nasi eksperci

Można też było przyjść i posłuchać naszych ekspertów. Swoje wystąpienia mieli m.in. Jerzy Skarżyński (trener, ambasador ASICS), Dorota Silarska (dietetyk) czy Adrian Kozłowski (fizjoterapeuta). Był też Bartek Feifera, nasz Frontrunner, który w wieku 24 lat otarł się o śmierć i doświadczył inwalidztwa, ale dzięki determinacji i ciężkiej pracy wrócił do biegania.

poznan marathon bartek feifer

Koło Fortuny Maratończyka

W strefie ASICS można też było spróbować swojego szczęścia i zakręcić Kołem Fortuny Maratończyka. Komu udało się wygrać buty, bluzę albo inny gadżet od ASICS?

poznan marathon kolo fortuny

Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych, którzy wraz z rodzicami odwiedzali nasze stoisko. Ania miała pełne ręce roboty.

poznan marathon malowanie buziek

Dziękujemy, że byliście z nami na 16. PKO Poznań Maraton. To jak, widzimy się za rok?

poznan maraton po maratonie

Możliwość komentowania została wyłączona.