12 grudnia 2016 Redakcja Bieganie.pl Sport

Ultrakrew zbliża się wielkimi krokami, zapraszamy na trening z Adamem Korolem


Do 2 stycznia zostało coraz mniej czasu. Grupka biegaczy przebiegnie całe polskie wybrzeże, 550 km, żeby zbierać krew.

Zawodnicy trenują. Sprawa nie jest taka łatwa, bo jak wiecie, po piasku wcale nie biega się łatwo. Wyobraźcie sobie dłuższy bieg w którym jakieś 10 km biegniecie w piasku o takiej strukturze jak ten z osiedlowej piaskownicy. Tak było na ich ostatnim treningu. Po zeszłotygodniowym sztormie i plaży jak autostrada, pozostało tylko wspomnienie.
Ale Maciej, biegacz z Rzeszowa, z braku plaży trenuje po okolicznych polach.

ultrakrew rzeszow

Trening z Adamem Korolem

18 grudnia o godzinie 8:00 w Oliwie, wszystkich chętnych z okolic Trójmiasta (i nie tylko oczywiście) zapraszamy na wspólny trening. Gościem specjalnym będzie ambasador akcji Adam Korol, wioślarz, wielokrotny Mistrz Świata i Mistrz Olimpijski z Pekinu 2008, a po zakończeniu wioślarskiej kariery także bardzo dobry biegacz. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą się dowiedzieć jak radzić sobie z bieganiem ważąc prawie 100kg.

UWAGA WAŻNA INFORMACJA!

Prosimy sympatyków akcji o pomoc w jej udostępnianiu.

19 grudnia będzie można oddać krew w ramach akcji Ultrakrew „Każdy ma swój Krwiobieg”. Na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku ul.Górskiego 1 będzie stacjonował krwiobus w godzinach 8:30 – 12:30. Krwiobus dla naszej akcji zapewnia Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Zapraszamy każdego, kto jest gotowy podzielić się tym, co najcenniejsze i czego nie da się kupić.

Trójmiejscy sympatycy akcji udostępniajcie post! Być może dotrze do kogoś, kto przed Świętami chce w ten niepowtarzalny sposób komuś pomóc. Niebawem pojawią się kolejne miejsca, w których będzie stacjonował krwiobus akcji. Będziemy Was informować.

Wszystkie szczegóły na stronie akcji: https://www.facebook.com/Ultrakrew/

ultrakrew

Możliwość komentowania została wyłączona.