New Balance 1080v12
 
14 lipca 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

Trwają zapisy na 4. Półmaraton Dwóch Mostów


Zaledwie dziesięć tygodni pozostało do 4. Półmaratonu Dwóch Mostów. To odpowiedni czas, aby zacząć intensywne przygotowania!

Już w niedzielę, 13 września 2015 roku wszyscy sympatycy biegania będą mogli spróbować swoich sił w 4. Półmaratonie Dwóch Mostów. Start i meta biegu usytuowane będą na Starym Rynku. Trasa prowadzi przez dwa płockie mosty, wałem przeciwpowodziowym na Radziwiu oraz ulicami: Grabówką, Norbertańską oraz Mostówką.

Warto zapisywać się i wpłacać startowe już teraz! Do 31 lipca opłata startowa wynosi zaledwie 40 złotych. Dla wszystkich zawodników, którzy ukończą półmaraton organizatorzy przygotowali wspaniały medal i okolicznościową koszulkę.

plock koszulka medal

Zawodniczki i zawodnicy, którzy zajmą miejsca w czołowej dziesiątce otrzymają nagrody finansowe. Nagrodami rzeczowymi uhonorowani zostaną biegacze, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Zawody będą transmitowane na żywo w Internecie, a ponadto obraz z trasy przekazywany będzie na bieżąco na dużym telebimie przed ratuszem.  

Organizatorzy: Urząd Miasta Płocka, Miejski Zespół Obiektów Sportowych, Centrum Widowiskowo Sportowe, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki.
Sponsorzy: PKN Orlen S.A., Petrotel Sp. z o.o., Coca – Cola HBC Polska Sp. z o.o., Budmat Auto Sp. z o.o.,  Decathlon Spółka z o.o., Centrum Optyczno-Okulistyczne Essilor-Szewczyk. 
Patronat medialny: MaratonyPolskie.pl, Gazeta Wyborcza, treningbiegacza.pl.

plakat