14 lipca 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

Trwają zapisy na 4. Półmaraton Dwóch Mostów


Zaledwie dziesięć tygodni pozostało do 4. Półmaratonu Dwóch Mostów. To odpowiedni czas, aby zacząć intensywne przygotowania!

Już w niedzielę, 13 września 2015 roku wszyscy sympatycy biegania będą mogli spróbować swoich sił w 4. Półmaratonie Dwóch Mostów. Start i meta biegu usytuowane będą na Starym Rynku. Trasa prowadzi przez dwa płockie mosty, wałem przeciwpowodziowym na Radziwiu oraz ulicami: Grabówką, Norbertańską oraz Mostówką.

Warto zapisywać się i wpłacać startowe już teraz! Do 31 lipca opłata startowa wynosi zaledwie 40 złotych. Dla wszystkich zawodników, którzy ukończą półmaraton organizatorzy przygotowali wspaniały medal i okolicznościową koszulkę.

plock koszulka medal

Zawodniczki i zawodnicy, którzy zajmą miejsca w czołowej dziesiątce otrzymają nagrody finansowe. Nagrodami rzeczowymi uhonorowani zostaną biegacze, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Zawody będą transmitowane na żywo w Internecie, a ponadto obraz z trasy przekazywany będzie na bieżąco na dużym telebimie przed ratuszem.  

Organizatorzy: Urząd Miasta Płocka, Miejski Zespół Obiektów Sportowych, Centrum Widowiskowo Sportowe, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki.
Sponsorzy: PKN Orlen S.A., Petrotel Sp. z o.o., Coca – Cola HBC Polska Sp. z o.o., Budmat Auto Sp. z o.o.,  Decathlon Spółka z o.o., Centrum Optyczno-Okulistyczne Essilor-Szewczyk. 
Patronat medialny: MaratonyPolskie.pl, Gazeta Wyborcza, treningbiegacza.pl.

plakat

Możliwość komentowania została wyłączona.