4 sierpnia 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

Rozdajemy 25 lokalizatorów GPS dla uczestników Biegu Granią Tatr


Oto lista 25 zawodników których przydzieliliśmy lokalizatory GPS. Pozostało jeszcze 45 lokalizatorów które organizator będzie przydzielał "wg uznania", głównie wg uznania zasług sportowych.

Chojnowski    Krzysztof
Chrapkiewicz    Michał
Cupryś    Dariusz
Czekaj    Maciej
Janicki    Patryk
Jarosik    Daniel
Kamiński    Michał
Kamiński    Robert
Klarecki    Adrian
Kobierski    Piotr
LANGE    SZYMON
Leszczyński    Maciek
MICHALEC    MARCIN
Mieszkian    Krystian
Mikołajczak    Bartek
Nos    Łukasz
Nowak    Łukasz
Palka    Joanna
Perkowski    Piotr
Rzyha    Hubert
Socha    Seweryn
Stec    Krzysztof
Szymański    Jacek
Wojtczak    Mariusz
Zimny    Urszula

***


Niedawno informowaliśmy, że podczas nadchodzącego Flexistav Biegu Granią Tatr (15 sierpnia) będziemy mogli kibicować zawodnikom startującym w tym biegu śledząc ich zmaganie dzięki połączeniu technologii GSM i GPS. Wszystko to za sprawą nadajników, które wręczone zostaną wybranym uczestnikom. Dziś do rozdania mamy 25 z nich!

Osoby zainteresowane tym aby zostać zaopatrzonym w taki nadajnik, dzięki czemu ich rodziny czy znajomi będą na bieżąco wiedzieli gdzie się znajdują, zachęcamy do zgłaszania się. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie poniżej.

Tegoroczna edycja Biegu Granią Tatr wystartuje 15 sierpnia. W tym roku w odróżnieniu od 2013, wszyscy startują razem o godzinie 4.00 na Siwej Polanie w Dolinie Chochołowskiej, a bazą imprezy będzie Zakopane.

Trasa prowadzi bez zmian granią Grześ – Wołowiec – Jarząbczy – Starorobociański aż do Hali Ornak, dalej na Ciemniak, Kopę Kondracką i Kasprowy Wierch do Schroniska Murowaniec, skąd zaczyna się żmudne podejście na Krzyżne. Dalej trasa wiedzie do Doliny Pięciu Stawów, Wodogrzmotów Mickiewicza, przez Rówień Waksmundzką i Psią Trawkę biegnie do Polany Olczyskiej i Kuźnic, skąd prowadzić będzie finałowy zbieg na metę położoną przy stadionie COS Zakopane nieopodal ronda Jana Pawła II. Suma przewyższeń wyniesie +5000/-4950 m, a dystans to 71 km. 

Możliwość komentowania została wyłączona.