new balance 880
 
6 listopada 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Przed Fukuoka Marathon – rozmowa z H. Szostem (KONKURS)


Na kilka tygodni przed największym wyzwaniem ostatnich miesięcy – startem w Fukuoka Marathon odwiedziliśmy Henryka Szosta. Rekordzista kraju w maratonie udzielił nam wywiadu, pokazał namiot hipoksyjny w którym śpi oraz zmierzył się z dodatkowymi 20 pytaniami na swój temat. Odgadnięcie jak na nie odpowiedział jest Waszym zadaniem w konkursie, który rusza już w czwartek o 20:00. Nagrodą dla zwycięzcy w zabawie są buty Nike z zimowej kolekcji Flash.

bucikiflashmainZbliża się zima, trenujemy często po ciemku. Nike chyba jako jedyny zaprojektował całą kolekcję z uwzględnieniem tego aspektu treningu. Nie tylko buty ale i kurtki, które świecą blaskiem świateł mijanych samochodów. Jeśli chcielibyście wygrać buty z najnowszej zimowej kolekcji Nike Running to wystarczy wziąć udział  w konkursie i 7 listopada o 20:00 odpowiedzieć jak na nasze pytania odpowiadał rekordzista Polski w maratonie – Henryk Szost, który ma jednak ten komfort, że jako wyczynowy maratończyk cały trening może robić w dzień.

Na czym polegać będzie konkurs?

Zadaliśmy Henrykowi 20 pytań. W czwartek 7 listopada o godzinie 20:00 co 3 minuty będziemy publikować jedno z nich. Waszym zadaniem jest odgadnięcie jakiej odpowiedzi udzielił Henryk Szost. Typy przyjmujemy do godziny 21:00. Wtedy opublikujemy cały fragment rozmowy z Henrykiem gdzie odpowiada na pytania. Tego samego wieczoru powinniśmy już mieć wyniki i zwycięzcę konkursu. Zwycięzcą zostanie ta osoba, która:

  • udzieli dobrych odpowiedzi na największą liczbę pytań
  • zrobi to najszybciej

Czas odpowiedzi jest drugoplanowy, nawet jeśli ktoś z was spóźni się trochę, to nawet jeszcze na kilka minut przed 21:00 zdąży odpowiedzieć na wszystkie 20 pytań. Więc nie poddawajcie się!