16 marca 2010 Redakcja Bieganie.pl Sport

PAP Team


Adam Klein, bieganie.pl: Poniżej przeczytacie Państwo list od Łukasza Miki założyciela grupy biegowej PAP team. Ze strony bieganie.pl mogę powiedzieć, że zawsze będziemy takie idee wspierali, naszą misją jest promowanie wszelkich pomysłów, inicjatyw mogących spowodować, że sportowy poziom naszych zawodników będzie sie poprawiał i że będą mieli lepsze warunki do treningu. PAP teamowi życzymy powodzenia.
papteam_540.jpg

Łukasz Mika: PAP TEAM to nieformalna grupa zrzeszająca w swoich szeregach zawodników, na co dzień trenujących w różnych klubach na terenie całej Polski. Drużyna powstała z potrzeby stworzenia silnej grupy biegowej, co zdecydowanie ułatwia pozyskiwanie sponsorów wspierających przygotowania zawodników do imprez sportowych począwszy od startów na bieżni poprzez przełaje, biegi uliczne oraz starty w imprezach górskich. Zróżnicowanie zawodników należących do PAP team pozwala także na wymianę poglądów , a także metod treningowych pomiędzy poszczególnymi zawodnikami, co także ma pozytywny wpływ na osiągnięcie wyższego poziomu sportowego .

Na chwile obecną do PAP team należą:

Łukasz Oślizło AZS-AWF Katowice
Dawid Żebrowski MKS-MOS Płomień Sosnowiec
Krystian Zalewski UKS GMDS Barnim Goleniów
Łukasz Kujawski SKLA Sopot
Przemysław Mesyasz CKS Budowlani Częstochowa
Tomasz Kawik LKS Pogórze
Marcin Świerc Speleo Salomon Team
Kamil Kędzierski AZS-AWF Wrocław
Daniel Mazurek RMKS Rybnik
Jacek Sobas AZS Opole
Knesz Sebastian UKS 5 Plus Rydułtowy
Damian Zawierucha
Tomasz Antosiak
Łukasz Mika UKS 5 PLUS Rydułtowy

W tak doborowym towarzystwie nie mogłoby również zabraknąć płci pięknej. Niestety na chwilę obecną bardzo skromnej liczby ale miejmy nadzieję, że z czasem ulegnie ona powiększeniu .

Reprezentantkami PAP team są :

Aneta Suwaj LUKS-MGOKSiR Korfantów
Paulina Mojżysz UKS 5 PLUS Rydułtowy

W imieniu wszystkich osób wyżej wymienionych dziękujemy redakcji portalu internetowego BIEGANIE.pl za objęcie drużyny patronatem medialnym co z pewnością pozwoli na szersze zainteresowanie ze strony sponsorów chcących wesprzeć osoby , które w drodze dążenia do największych życiowych sukcesów potrzebują wsparcia.

pap_team.jpg

Ze sportowym pozdrowieniem założyciel PAP team –
Łukasz Mika oraz cała DRUŻYNA PAP TEAM !

Możliwość komentowania została wyłączona.