Run Your Way
18 lutego 2024 Redakcja Bieganie.pl Sport

Opowiedz swoją historię biegową i wygraj koszulkę w ramach akcji Run Your Way

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zaczęła się Twoja przygoda z bieganiem? Dzień, który mógł wydawać się zwyczajny, mógł być początkiem czegoś wyjątkowego. Przypomnij sobie ten moment, kiedy zdecydowałeś się podjąć wyzwanie i wykonać swój pierwszy biegowy krok. Zapewne początku były bardzo trudne i mogłeś napotykać różne przeciwności losu. Coś jednak sprawiło, że wciąż jesteś w biegu! Jak więc bieganie wpłynęło na Twoje życie od tego czasu? Podziel się swoją historią z nami!

Każdy biegacz ma unikalną opowieść, a marka New Balance stara się myśleć o każdym biegaczy, niezależnie od płci, pochodzenia, warunków fizycznych czy wyników na mecie. Chcemy usłyszeć właśnie Twoją historię!

Niezależnie od tego, jak często i ile biegasz, jeśli bieganie jest ważną częścią Twojego życia, jesteś tu, gdzie trzeba. Podziel się swoją pasją i zainspiruj innych swoją historią, aby zdobyć wyjątkową koszulkę New Balance z hasłem RUN YOUR WAY.

Sprawdź, jak poradziła sobie z tym zadaniem nasza redakcja:

Jak wziąć udział? To proste! Podziel się swoją biegową na dwa sposoby.
1. Wyślij nam maila na minimum 2000 znaków na adres mailowy: redakcja@bieganie.pl lub w wiadomości prywatnej w serwisie Facebook na koncie bieganie.pl. Jeśli Twoja historia ukaże się na portalu bieganie.pl, to właśnie Ty jesteś zwycięzcą!
2. Opowiedz o swoich początkach na swoim profilu Instagram, używając hashtagu #RunYourWayMojaHistoria, oznaczając jednocześnie @bieganie.pl.

Przez najbliższe 3 miesiące co tydzień będziemy wybierać najbardziej kreatywne, zabawne, wzruszające, a nawet edukacyjne historie. Najciekawsze z nich zostaną nagrodzone specjalnym prezentem i zostaną przedstawione na naszej redakcyjnej stronie. Zainspiruj innych do działania. RUN YOUR WAY!

run your way new balance

>>Regulamin Konkursu<<

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
1 miesiąc temu

Witam moja przygoda z bieganiem zaczęła się po zawale serca w wieku 35 lat .Biegam już 12 lat i dwa lata temu miałem drugi zawał ,dzięki bieganiu szybko wróciłem do siebie .Nie wyobrażam sobie życia bez biegania ,mam nadzieję że jeszcze trochę pożyje.

Gosia
Gosia
1 miesiąc temu

Moja historia to wręcz klasyk gatunku, historia jakich miliony – znacie przecież to słynne zawołanie „Nowy Rok, Nowa ja!”… Ale ten klasyk nie zakończył się szybkim zawieszeniem karnetu w lutym, odłożeniem treningu na „jutro”. Gnałam przez zaspy, po oblodzonych ścieżkach, w okropnych upałach, deszczu, pod wiatr który wiał tak że czułam się jakbym stała w miejscu…. przez lasy w których straszą dzikami, borsukami i wyjącymi wilkami (uroki biegania po Lasku Wolskim w sąsiedztwie krakowskiego zoo), zaliczałam gleby, kąpiele w błocie na zbiegach, przeklinałam kolejne interwały, celebrowalam swoje pierwsze starty i kolejne PB… żegnałam się z pięknymi stópkami do letnich sandałków, chciałam mordować fizjoterapeute przy każdej wbijanej igle ale przez cały 2023 i wciaz w 2024 byłam i jestem najszczęśliwsza wersja siebie! Moja historia to jedna z wielu ale to moja wyjątkowa historia, to odkrycie nowej pasji, to najfajniejsi ludzie jakich mogłam poznać, to najfajniejsze medale i imprezy w jakich startowałam, godziny najlepszych podcastów które przesłuchałam na treningach, godziny audiobooków (czy gdyby nie bieganie przesłuchuchalabym Hrabiego Monte Christo? Brytyjskie klasyki i wloskojezyczne wersje Igrzysk Śmierci? Nie sądzę! Ba! Przez bieganie w końcu „przeczytałam” czy bardziej przeczytano mi cała serię Harrego Pottera)… I tej mojej trwającej ponad rok historii, składające się z uporu, zbierania kolejnych kropek za treningi w aplikacji nie zamienię na nic innego! I na pewno nie wrócę już do dawnej wersji siebie 🙂 za dużo par butów czeka na kolejne treningi po lasach, szutrach, górach i miejskich asfaltach!

Łukasz
Łukasz
1 miesiąc temu

Witam ,przygoda z bieganie zaczęła się 7 lat temu ,na potątku chodziło o zucenie kilku kilogramów, ale już po kilko tygodniach przezodziło się w super zabawę nałogową, razem z 🐕‍🦺