16 marca 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Nowy Reerun.pl – twój profesjonalny sklep biegowyRuszyła zupełnie nowa odsłona serwisu Reerun.pl – profesjonalnego sklepu online dla biegaczy. Oferta sklepu została poszerzona o produkty z najnowszej kolekcji marki Reebok. W sprzedaży pojawiły się także zegarki Timex i suplementy Isostar.

Nowe logo oraz świeży, przejrzysty i dynamiczny wygląd witryny to pierwsze zmiany, z jakimi spotkają się klienci sklepu. Strona główna serwisu zawiera takie elementy, jak: polecane produkty, kalendarz wydarzeń, sylwetki ekspertów współpracujących ze sklepem oraz dostęp do pełnego asortymentu produktów.

zig fly 2
Reebok Premier Zigfly

zigsonicblack 3
Reebok Premier Zigsonic

To jednak tylko początek zmian. W sklepie dostępna jest już poszerzona o najnowszą kolekcję oferta sprzętu biegowego Reebok: obuwia, odzieży i akcesoriów. W ofercie nie brakuje oczywiście flagowych produktów marki, jak buty Reebok Premier Zigsonic z technologią ZigTech oraz Reebok Premier Zigfly z najnowszą technologią ZigNano. Szeroki asortyment i atrakcyjne ceny sprawią, że każdy miłośnik biegania znajdzie tu coś dla siebie.

zegarekW sprzedaży pojawiły się dodatkowo zegarki Timex i suplementy Isostar. Dzięki temu, w jednym miejscu można teraz kupić wszystko to, co dla biegacza niezbędne. W ofercie marki Timex znajdują się zarówno podstawowe produkty, jak i modele najbardziej zaawansowane, jak chociażby monitor pracy serca Timex Ironman®isostar Global Trainer. Oferta izotoników, żeli i batonów energetycznych Isostar także zaspokoi potrzeby początkujących i zaawansowanych biegaczy.

Reerun.pl to jednak nie tylko sklep internetowy. Spotkać możesz nas także na największych i najbardziej prestiżowych targach dla biegaczy oraz imprezach biegowych w całym kraju. Już w najbliższym czasie czekamy na Ciebie na następujących eventach:

– Expo Sport&Fitness przy Półmaratonie Warszawskim (25-26 marca);
– Expo przy Poznań Półmaraton (1-2 kwietnia);
– Expo podczas Cracovia Maraton (15-17 kwietnia).

Na naszych stoiskach spotkacie m.in. ekspertów biegowych Reebok: Zbigniewa Nadolskiego, Anielę Nikiel, Annę Jakubczak i Pawła Czapiewskiego oraz ambasadora marki Timex – Rafała Wójcika. Wszyscy oni służą fachową poradą, aby zakupy w naszym sklepie były jak najbardziej udane.

Zachęcamy do odwiedzania naszego stoiska oraz na nowy serwis www.reerun.pl.

Artykuł sponsorowany.

Możliwość komentowania została wyłączona.