10 kwietnia 2016 Redakcja Bieganie.pl Sport

Niższe wpisowe na Maraton Podhalański z Fundacją Handicap


Do startu II edycji Maratonu Podhalańskiego pozostało nieco ponad 5 tygodni. To ostatni dzwonek by zgłosić swój udział w tegorocznym biegu. Przypominamy, że w tym roku prócz koronnego dystansu maratońskiego można wybrać jedną z dwóch krótszych tras.
W przeddzień Maratonu Podhalańskiego – 14.05.2016 – po ulicach Nowego Targu rozegrany zostanie IV Bieg na 10 kilometrów o Puchar Rektora Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu. Ciekawa trasa, świetna atmosfera i atrakcyjne nagrody to nie lada gratka dla fanów biegowych „dyszek”.
W niedzielę – 15.05.2016 – na kultowej trasie z Nowego Targu do Zakopanego przez Maruszynę, Ząb, Kościelisko odbędzie się II edycja Maratonu Podhalańskiego. Bieg ten dedykowany jest dla osób, które cenią sobie wyzwania. Liczne podbiegi na trasie, wynagrodzą jedne z najpiękniejszych pejzaży w naszym kraju. O pobiciu życiówki na 42 km, można zapomnieć.
W dniu startu maratonu, na półmetku trasy, w miejscowości Bańska Wyżna, wystartuje I edycja Półmaratonu Podhalańskiego. Wymagający profil trasy ze znaczną ilością przewyższenia jak na bieg po nawierzchni asfaltowej pozostanie w pamięci biegaczy na długo!
Kto nie zdecydował się jeszcze na start ma szansę skorzystać z ciekawej propozycji. Dzięki współpracy z Fundacją Handicap Zakopane w zamian za wsparcie oferujemy start w jednym z podhalańskich biegów w promocyjnej wysokości wpisowego! W biegu na 10 km można wystartować za 30 zł, w półmaratonie za 50 zł, a maratonie 70 zł. Warunek jest jeden: pobiegnij w teamie Fundacji Handicap Zakopane. Zarejestruj się jako Handicap Zakopane, wpisując nazwę fundacji w polu swojego klubu i pobiegnij w handicap’owej koszulce (otrzymasz ją w biurze zawodów). Gwarantujemy podwójną satysfakcję na mecie.
Fundacja Integracji przez sport Handicap Zakopane ma na celu aktywizację sportową osób o obniżonych możliwościach psycho-fizycznych związanych z  czasową lub stałą niepełnosprawnością fizyczną lub intelektualną, szczególnie z terenu gminy Zakopane, powiatu tatrzańskiego i  województwa małopolskiego. Więcej informacji o działalności fundacji można znaleźć na stronie internetowej: www.handicap-zakopane.pl
Więcej informacji można znaleźć w regulaminie: http://maratonpodhalanski.pl/regulamin/
Polecamy facebookowego fanpage zawodów i stronę internetową http://www.maratonpodhalanski.pl
Impreza jest współfinansowana ze środków otrzymanych z urzędu miasta Nowy Targ i Zakopane.
Do zobaczenia w Zakopanem w maju!

Możliwość komentowania została wyłączona.