10 lipca 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Nike Lunarglide 6 – komfort i wygoda dla każdego biegacza!


Obuwie kultowej marki Nike znane jest na całym świecie i bardzo chętnie wybierane każdego dnia przez licznych sportowców zarówno profesjonalistów jak i amatorów. Serię Lunarglide w większości wybierają te osoby, które uprawiają jogging, jednak nie należy generalizować, ponieważ Lunarglide będzie odpowiednim obuwiem dla każdego sportowca. 

Nike LunarGlide6 Mens Profile large

Lunarglide to przedstawiciel zupełnie nowej generacji obuwia, do budowy którego wykorzystano najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie Nike. Projektanci oraz konstruktorzy tego modelu obuwia wykorzystali tu wieloletnie doświadczenie w zakresie amortyzacji i stabilizacji poprzez zastosowanie technologii Lunarlite oraz Flywire. 
Obuwie pochodzące z serii Lunarglide przeznaczone jest dla szerokiego grona odbiorców, w tym również biegaczy dzięki zaawansowanym rozwiązaniom umożliwiającym dopasowanie podeszwy środkowej do każdego typu stopy, a co za tym idzie również do indywidualnego stylu biegania. Lunarglide 6 może pochwalić się doskonałymi zdolnościami amortyzującymi, a także świetnym dopasowaniem do stopy dzięki czemu prawie nie czuć go na nodze podczas uprawiania sportu. 
Nike Lunarglide – niebywałe rezultaty dzięki nowoczesnej technologii! 
Wszystkie modele serii Lunarglide budowane są na podeszwie Lunaron, która jest nie tylko wizytówką całej serii, ale przede wszystkim zapewnia wspaniałą stabilność oraz amortyzację. Ponadto pianka Lunaron ma również inne, bardzo ważne zadanie: ma stanowić swoistą zaporę i zapobiegać przed szkodliwym przetaczaniem się stopy na boki. 
Flagowym rozwiązaniem obuwia serii Lunarglide jest technologia Flywire czyli system elastycznych włókien zapewniających dynamiczne trzymanie śródstopia. W praktyce oznacza to, że nie jesteśmy zmuszeni do sznurowania butów na siłę, ponieważ system włókien idealnie "trzyma" naszą stopę na całej jej środkowej części. Dodatkowo cała górna część buta została zbudowana z lekkiej i miękkiej, doskonale oddychającej tkaniny typu mesh, która zapewnia nie tylko komfort oraz idealną wentylację, ale również ochronę oraz wytrzymałość. Dla większej wygody sportowców projektanci wzbogacili obuwie o napiętek zewnętrzny, który zapewnia jeszcze lepsze dopasowanie obuwia do stopy oraz jej wsparcie. 
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii buty stały się znacznie lżejsze i sprawiają wrażenie biegania na boso lub pływania. Budowa bieżnika sprawia, że obuwie świetnie nadaje się do uprawiania sportu zarówno na twardym jak i mieszanym podłożu. Obuwie serii Lunarglide doskonale sprawdzi się w przypadku codziennych treningów z uwagi na odpowiednio dużą amortyzację oraz stabilizację stopy podczas biegu.
 
Sprawdź najnowszy model od Nike w ForPro: http://www.forpro.pl/kategorie?q=lunarglide+6

Możliwość komentowania została wyłączona.