3 stycznia 2018 Redakcja Bieganie.pl Sport

Liga Biegowa. Nowy sezon!


1 stycznia ruszył nowy sezon Ligi Biegowej. Co to oznacza? To oznacza, że wkrótce punkty uczestników zostają wyzerowane, a Wy przystępujecie do kolejnej, całorocznej rywalizacji, w której do wygrania jest prawie 150 nagród!

Jednak jeszcze do 15 stycznia będziecie mogli zatwierdzać swoje biegi za 2017 rok. Po tym dniu ta opcja zostanie zablokowana, a my przystąpimy do zliczania punktów i tworzenia listy zwycięzców. Lista zostanie opublikowana maksymalnie 22 stycznia 2017 roku.


1 stycznia
opublikujemy też nowy regulamin. Jednak nie martwcie się, nie będzie tam zbyt wiele zmian, a te, które wprowadzamy, szczegółowo opiszemy i uzasadnimy.

Nowi uczestnicy mogą w dalszym ciągu rejestrować się przez cały rok, ale tak jak do pory ci, którzy zapiszą się do Ligi Biegowej po 31 września, nie będą mieli dopisywanych punktów zaległych.

Dobra wiadomość dla wszystkich nowych użytkowników. Lada dzień będą oni mieli uzupełnioną, archiwalną bazę swoich wyników. Czyli bez względu na to, kiedy zarejestrujecie się na portalu, automatycznie stworzy Wam się archiwum biegów, w których wzięliście udział. Jest to proces stopniowy, zatem bądźcie cierpliwi i obserwujcie swoje profile.

Na czym polega rywalizacja?

W Lidze Biegowej wygrać może każdy. Dosłownie. Biegając w zawodach na 5 lub 10 km, w maratonie lub półmaratonie uzyskujesz czasy, które są przeliczane na punkty i dodawane do rankingów. Nie musisz jednak biegać szybko, by zapunktować. Wystarczy, że jesteś wytrwały. Szczególnie, że tych nagród oraz rankingów jest naprawdę wiele. Rywalizować możesz indywidualnie lub drużynowo. Nagradzamy osobno mężczyzn, kobiety, a także ze względu na kategorie wiekowe, których jest aż 7.

Co ponadto?

Na Nowy Rok szykujemy dla Was również kilka niespodzianek, nie tylko tych związanych z rywalizacją. Na razie jednak cicho sza!

Póki co zachęcamy Was do śledzenia Ligi Biegowej. Pamiętajcie, że stale aktualizujemy dla Was kalendarz biegów, piszemy artykuły, oferujemy opcję tworzenia lig prywatnych do których możecie zapraszać dowolną liczbę znajomych, śledzenia swoich wyników oraz porównywania siebie z innymi uczestnikami Ligi, organizujemy treningi biegowe w Warszawie, tworzymy zestawienia biegów, w których naszym zdaniem warto pobiec oraz regularnie ogłaszamy konkursy z nagrodami biegowymi.

***

Liga Biegowa to darmowy portal biegowy i dobra zabawa pozwalająca rywalizować z innymi biegaczami 365 dni w roku. Projekt współfinansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Więcej informacji na ligabiegowa.pl oraz na Facebooku: facebook.com/LigaBiegowa/

Możliwość komentowania została wyłączona.