NB 1080v12
 
3 lipca 2009 Redakcja Bieganie.pl Sport

Lejdis Run na Młocinach


4lipca_run2.gif

Całkiem nagle i spontanicznie się to stało. 4 lipca na dystansie 3 km w Parku Leśnym na Młocinach wystartują wszyscy chętni chcący sprawdzić stan swojej formy przed rozpoczęciem ostatniego etapu treningu przygotowującego do jesiennych maratonów. Start nastąpi około 9:00, kiedy jeszcze temperatura będzie stosunkowo niewysoka (22 stopnie). Zapraszamy wszystkich chętnych, będzie na pewno sporo dzieci w wieku bardzo wczesnym i wszystkie Panie przedszkolanki mile widziane.

Na pewno wystartują już: Ada, Aneta, Maja i Ula.

Zapraszamy wszystkich tych którzy nie wiedzą w jakich tempach, z jakimi intensywnościami mają trenować do maratonu. Wszystkich tych którzy chcieliby zacząć któryś z proponowanych przez nas treningów (choćby te) ale nie wiedzą jak monitorować intensywność treningu.

Zrobimy sprawdzian a potem porozmawiamy. Jeśli ktoś nie może biec – to zapraszamy choćby do rozmowy.

Poniższa mapa pokazuje mniej więcej polan sytuacyjny. Start będzie w miejscu gdzie napisane jest SZLABAN ale proponujemy zbiórkę w okolicach METY, tam ulokujemy dzieci i prowiant. Postaramy się zapewnić napoje izotoniczne, wodę i batony węglowodanowe. Wjazd ulicą Papirusów.

mlociny_mapa_sms.gif

Dla tych którzy nie byli na Młocinach – proponujemy obejrzenie Galerii na SBBP.PL

(trzeba kliknąć w poniższe zdjęcie)
Zapewniamy, że Młociny to najlepsza wyścigowa leśna pętla w Warszawie – a może i w Polsce ? Czekamy na kontrkandydatów.

trasasbbp.jpg

TRASA NA MŁOCINACH

Redakcja Bieganie.pl