New Balance 1080v12
 
23 kwietnia 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

Jeszcze dzis można zapisać się na WTC!


We wtorkowy wieczór możecie stać się gwiazdami lekkiej atletyki! Warsaw Track Cup na stadionie stołecznej Agrykoli już jutro!

Wiosna w rozkwicie więc nic dziwnego, że pełną parą rusza sezon biegowy na bieżni. Ku uciesze amatorów biegania, już 24 kwietnia będzie można sprawdzić swoją formę na unikalnych zawodach na tartanowej bieżni – Warsaw Track Cup.

IMG_9835__640x427_.jpg
Mityng odbywa się w świetle reflektorów.

Ta unikalna impreza odbywa się zgodnie z już roczną tradycją, na terenie warszawskiej Agrykoli, na tartanowej bieżni. Jeśli nigdy nie startowaliście w zawodach na bieżni, chcecie poczuć się jak gwiazdy lekkiej atletyki lub pragniecie poczuć dreszcz emocji i prawdziwego ścigania się, to Warsaw Track Cup jest imprezą, podczas której będziecie świetnie się bawić.

Właśnie ruszyła oficjalna strona zawodów, na której już można zapisywać się do startu w biegach na 1000 m, 1500 m i 3000 m. Do biegów można zapisać się elektronicznie oraz w dniu samej imprezy na miejscu, jeśli limit uczestników nie zostanie wyczerpany.

Na imprezę zapraszają Organizatorzy: Running Conculting Mariusz Giżyński, Klub Biegacza Tempo Warszawa oraz Kuba Wiśniewski PR. Partnerem zawodów są Sklep ForPro oraz Powerade. Merytoryczne wsparcie imprezy zapewnia firma Nike Poland, dzięki której podczas każdego z mityngów odbędzie się m.in. bezpłatne testowanie obuwia z kolekcji Nike Running. Na miejscu będą też ambasadorzy: Ewa Witek-Piotrowska z kliniki rehabilitacji ORTOREH oraz maratończyk Mariusz Giżyński.

W tym roku zawody odbędą się w dniach: 24 kwietnia, 22 maja, 4 września i 25 września 2012 roku. Zapowiada się więc świetna zabawa przy świetle reflektorów.

Tegoroczny sezon na bieżni będzie wyjątkowy ze względu na czerwcowe Mistrzostwa Europy i sierpniowe Igrzyska Olimpijskie, na których nasi lekkoatleci będą walczyć o rekordy i medale. Warto więc, za sprawą biegowego szaleństwa na bieżni, przekonać się na własnej skórze, o co chodzi w lekkiej atletyce na tartanowych stadionach. A może i wypełnić minimum PZLA…?

Serdecznie zapraszamy!