23 kwietnia 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

Pobiegnij po Oscara


walecki1Nie ma takiego filmu, który wszystkim jego aktorom gwarantowałaby gwiazdorską rolę. Ale jest taki bieg, w którym każdy z uczestników poczuje się prawdziwą gwiazdą. Inaczej w ogóle nie wystartuje.

Miejsce: Wałcz
Data: 22.07.2012
Godz. 12:00


W tym roku, podczas naszego spotkania w Wałczu, poczujecie się jak na czerwonym, hollywoodzkim dywanie. Lekko nie będzie, ale kto powiedział, że bez wysiłku dostaje się Oscary.

Prócz kondycji – wcale nie końskiej, wystarczy trochę samozaparcia – trzeba będzie błysnąć jeszcze w inny sposób. Porwać jurorów i publiczność swoim niebanalnym, filmowym oczywiście strojem. Możecie być jak szalony kowboj z Dzikiego Zachodu lub czarny charakter wenezuelskiej telenoweli. Postaci wyjętej z filmu science fiction numeru startowego też użyczymy, ale zaimponują nam również bohaterowie starego romansu. Za Króla Lwa przebrać też się możecie, choć nie polecamy – będzie strasznie gorąco.

Na swoją rolę życia niektórzy czekają bardzo długo, dziś jest ta szansa. Zapiszcie się do któregoś z trzech biegów (dystanse 9999 m i 1111 m, a dla miłośników akcji BiegamBoLubię 3330 m), opiszcie nam, jakie kreacje stworzycie i do roboty. Czekamy na Was … lipca, więc czasu na próby zostało Wam wcale niemało. Widzieliście kiedyś letnią porą niebo bez gwiazd? Nie, więc nie zobaczycie też letnią porą biegu filmowego bez prawdziwych bohaterów. W tym wyzwaniu każdy z Was dostanie oskarową rolę

Zapisy już rozpoczęte! Dla pierwszych 100 osób – 50% zniżki

Więcej na stronie: www.biegfilmowy.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.