adidas
1 września 2023 Redakcja Bieganie.pl Sport

Fotoradar na trasie Półmaratonu Praskiego. Co nas czeka w ramach biegowego święta?


Sobotni wieczór w stolicy stanie pod znakiem Półmaratonu Praskiego i Piątki Praskiej. Na kilka tysięcy zawodników biorących udział w biegach oraz kibiców na trasie czeka mnóstwo atrakcji. Warto już dziś zapoznać się z tym co nas czeka w okolicach Stadionu Narodowego.

Sportowe ściganie

Piątka Praska startuje o godzinie 19:30. Na trasie zobaczymy między innymi Sabinę Jarząbek, czyli złotą medalistkę na dystansie 5 kilometrów. W ubiegłym roku adidas Runners Piątkę Praską najszybciej pokonał Szymon Żywko, osiągając czas 14.38. Wśród kobiet jako pierwsza metę osiągnęła Natalia Bielak z wynikiem 16 minut i 14 sekund.

Bardzo mocna elita będzie również na dystansie półmaratonu, który wystartuje o godzinie 20:30. Na jej czele stanie rekordzista Polski w półmaratonie Krystian Zalewski, a wśród kobiet olimpijka Iwona Bernardelli. Aspekt biegowy to jednak tylko jeden z wymiarów tego niezwykłego wydarzenia.

Bernardelli1

Fotoradar na trasie półmaratonu

Na odcinku specjalnym wzdłuż PGE Narodowego na Wybrzeżu Szczecińskim na trasie stanie biegowy fotoradar. Nie będzie on wystawiał mandatów za zbyt szybki bieg, ale wręcz przeciwnie. Fotoradar, który wyłapie z tłumu tych najszybszych biegaczy, zapewni dla nich wyjątkowe nagrody. Jeśli lampa błyskowa błyśnie biegaczowi, po półmaratonie będzie mógł odebrać pamiątkową fotkę w strefie adidas i cieszyć się niezapomnianym podarunkiem.

Poczuj się jak zwycięzca w strefie adidas

W bieganiu liczysz się Ty! Właśnie dlatego marka adidas zaprasza na mecie do swojej strefy, gdzie każdy poczuje się jak zwycięzca. Profesjonalny wywiad, łuk tryumfalny, relaks w strefie chill, spersonalizowane zdjęcie pamiątkowe – to wszystko czeka na Was w strefie adidas na mecie 8. Nocnego Półmaratonu Praskiego. Dzięki marce adidas biegacze ze społeczności adidas Runners Warsaw będą mogli odpocząć w strefie chill. Muzyka, leżaki, zimny trunek i towarzystwo najlepszych lekkoatletów to coś, co spowoduje, że emocje po biegu nie opadną zbyt szybko!

image processing20230808 1007290 117rwek

Dodatkowym motywatorem mogą być również fluorescencyjne tatuaże, które – jak mówią eksperci – dodają szybkości, chłodzą mięśnie i sprawiają, że biegniesz jak mistrz! Warto sprawdzić! Świecące, bezpłatne tatuaże dostępne będą również w strefie adidas!

Łuk tryumfalny adidas

Wygrać przed postawieniem pierwszego kroku, z tym, co masz w głowie i w nogach. Wygrać z pogodą, kontuzją, brakiem czasu, dla siebie i dla tych, którzy w ciebie wierzą – czy wiecie, co to jest? To manifest najszybszych biegaczy – manifest biegaczy adizero. W strefie adidas każdy może dopisać swoją część tekstu. Zapraszamy do strefy napędzanej przez kolekcję adizero.

Źródło: materiały prasowe marki adidas

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
8 miesięcy temu

Zamiast o fluorescencyjne tatuaże organizator mógłby w pierwszej kolejności zadbać o porządny i dobrze oznaczony punkt odbioru pakietów. Kilkusetmetrowa kolejka chluby nie przynosi. Wiejskie biegi mają lepszą organizację. Wstyd.

Tomasz
Tomasz
8 miesięcy temu
Reply to  Piotr

Ja odebrałem pakiet w czwartek po 19:00 i mimo kilkunastoosobowej kolejki całość przebiegła bardzo sprawnie. Duży plus za dobrą organizację punktu odbioru pakietów!

Ola
Ola
8 miesięcy temu
Reply to  Piotr

To prawda. Wczoraj po południu była absolutna tragedia. Gigantyczna kolejka i słabe oznaczenie.

Jakub
Jakub
8 miesięcy temu

A są gdzieś zdjęcia z tej imprezy???