filmnnrunninglong
23 kwietnia 2020 Kuba Wiśniewski Sport

Filmowa premiera: Long Run ekipy NN Running Team


Na naszym kanale Youtube Bieganie.pl ciekawa premiera.

Film dokumentalny NN RunningTeam z 2020 roku opowiada o jednej z najskuteczniejszych, a zarazem najcięższych jednostek treningowych wykonywanych przez czołowych długodystansowców świata.

Swoimi doświadczeniami z treningów Long Run dzielą się rekordziści świata i Europy m.in Eliud Kipchoge, Kenenisa Bekele, Joshua Cheptegei, Julian Wanders i Geoffey Kamworor.

Zapraszamy do oglądania. Uwaga, dostępna jest też wersja z polskimi napisami!

Dokumentalna relacja obfituje w piękne zdjęcia i wypowiedzi zawodników próbujących opisać istotę legendarnych Long Runów. Materiał kręcono m.in. w styczniu tego roku w Kaptagat. Świadkiem treningów kenijskiej części NN Running Team był wówczas red. Kuba Wiśniewski, a swoje wrażenia opisał w materiale: POGOŃ CIENI – NA TRZYDZIESTCE U KIPCHOGEGO.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Kuba Wiśniewski
Kuba Wiśniewski

Pisząc coś o sobie zwykle popada w przesadę. Medalista mistrzostw Polski w biegach długich, specjalizujący się przez lata w biegu na 3000 m z przeszkodami, obecnie próbuje swoich sił w biegach ulicznych i ultra. Absolwent MISH oraz WDiNP UW, dziennikarz piszący, spiker, trener biegaczy i współtwórca Tatra Running.