14 września 2017 Redakcja Bieganie.pl Sport

Budujemy biegową stolicę Polski


Warszawa doczekała się specjalistycznego sklepu biegowego, którego zazdrościć może sama Europa. I chyba nie brzmi to przesadnie biorąc pod uwagę nie tylko asortyment sklepu, powierzchnię, ale całą kompleksową ofertę.

Już od soboty 16 września będzie można odwiedzać Biegową Stolicę Polski, nową odsłonę dawnego Sklepu Biegacza Warszawa-Powiśle, który od czerwca przechodził gruntowny remont. Do tej pory znany biegaczom z wielu spotkań biegowych, a także treningów przygotowujących do m.in. Orlen Warsaw Marathon czy też Reebok Run Crew. Przed zamknięciem sklepu odbyła drużynowa rywalizacja w biegu na orientację po mieście Warszawa pod hasłem Running Adventure.

Sklep Biegacza Warszawa-Powiśle to połączenie biegowej pasji ze specjalistycznym sprzętem. Tworzą go ludzie, zarówno związani ze sportem od dziecka, medaliści Mistrzostw Polski, jak i amatorzy, którzy pewnego dnia postanowili wstać, założyć buty, a bieganie stało się częścią ich życia. Stale chcą się dokształcać uczestnicząc w licznych szkoleniach, spotkacie ich również na imprezach biegowych, dzięki czemu nie tylko znają sprzęt ze strony technicznej, ale i praktycznej. Chętnie dzielą się wiedzą i często już bogatym doświadczeniem.

Indywidualne podejście w sporcie to kluczowy czynnik do osobistego, sportowego sukcesu. Wymaga tego nasza różnorodność. Takie podejście bez wątpienia znajdziemy w sklepach specjalistycznych. Biegowa Stolica Polski oferuje coś, z czego do tej pory skorzystać można było tylko sporadycznie. Co pewnie ucieszy wielu, to miejsce, gdzie będzie można przetestować sprzęt wybranych marek przed zakupem w dowolnym momencie. To nie koniec, uzyskać będzie można konsultację fizjoterapeutyczną po wcześniejszym umówieniu, a także skorzystać z oferty opieki trenerskiej Biegaj Pod Okiem Trenera z rekordzistą Polski w 8-boju lekkoatletycznym na czele zaprasza. I to wszystko w jednym miejscu.

sklep1

Przyjdź i przekonaj się sam. Otwarcie już 16.09.2017 o godz. 10:00

Czekają:

– atrakcyjne upominki

– korzystne rabaty

– największy, dwupoziomowy sklep dla biegaczy w Polsce

– Zespół pasjonatów biegania
– nowoczesne wnętrze i unikatowe usługi

BIEGOWA STOLICA POLSKI

Sklep Biegacza Warszawa Powiśle
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45A

Możliwość komentowania została wyłączona.