13 marca 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Błażej Brzeziński nagrał w Kenii teledysk – u nas prapremiera


Błażej Brzeziński ma ostatnio bardzo napięty harmonogram. Czytelników, którzy jeszcze nie znają Błażeja informujemy, że to obecnie jeden z czołowych polskich długodystansowców.

blazejrun

W roku 2011 zdobył tytuł Mistrza Polski w Maratonie. Zaledwie kilka dni temu w Bydgoszczy tytuł Mistrza Polski w biegach przełajowych (na długim dystansie). Rozmawialiśmy chwilę z Błażejem, który powiedział nam, że biegło mu sie bardzo luźno, cały czas prowadził bieg na zmianę z Arkiem Gardzielewskim. Harmonogram Błażeja jest w tych dniach bardzo napiety. Już w najbliższy weekend startuje na Wojskowych Mistrzostwach w Przełajach w Serbii, gdzie wyleciał w środę. A w kolejny weekend będzie reprezentował barwy Polski na Mistrzostwach Świata w Przełajach, które odbędą się w Bydgoszczy. To jednak tylko przygrywka do największego wyzwania tej wiosny – Warsaw Orlen Marathon 21 kwietnia, gdzie wobec dużej grupy bardzo mocnyh zawodników Błażej wystartuje na pewno nie z pozycji lidera.

Przygotowując sie do Orlen Warsaw Marathon Błażej był ostatnio kilka tygodni w Kenii, gdzie wysłaliśmy nasz lotny zespół biegowych paparazzi aby uchwycili co ciekawsze momenty z życia uczestników obozu Bieganie.pl oraz właśnie z treningów Błażeja i Arka.

Nasz zespół złapał Błażeja pewnego dnia kiedy wracał z 30 kilometrowego biegu który odbywał się w sposób progresywny, to znaczy końcówka była szybsza, nasz zespół złapał go właśnie w trakcie pokonywania ostatnich kilometrów.

Materiał został wysłany do studia z prośbą o montaż biegowego teledysku. Dziś mamy wreszcie okazję zaprezentowania tego unikalnego dzieła, którego Błażej stał sie mimowolnym bohaterem ale któremu bardzo dziękujemy za duży wkład wniesiony w nagranie.

Zapraszamy zatem do oglądania, a wszystich tych, którzy chcieliby przebiec maraton (np ORLENu) zapraszamy na wspólne Treningi – szczegóły tutaj. Błażeja jeszcze tym razem na treningach nie będzie ale wkrótce – kto wie. Tak czy inaczej życzymy mu powodzenia.

Możliwość komentowania została wyłączona.