26 marca 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Bezpłatne seminaria biegowe 9. PZU Półmaratonu Warszawskiego


W jakim zakresie serce biegacza znosi Jego pasję? Jak głowa biegacza przeszkadza lub pomaga w osiąganiu wyników? Jakich błędów w treningu unikać, by osiągać sportowe cele? Jak biegać, by unikać kontuzji? Co najkorzystniej zjeść przed startem, a co po biegu?

9pm_01.jpg

Miesięcznik BIEGANIE zaprasza na cykl seminariów biegowych w ramach weekendu 9. PZU Półmaratonu Warszawskiego: „BIEGANIE z sercem! BIEGANIE z głową! Czyli od kardiologa do psychologa.” W przedstartową sobotę od 12:00 do 18:00, na Stadionie Narodowym w galerii nad Biurem Zawodów zaprzyjaźnieni eksperci przybliżą tajniki funkcjonowania organizmu biegacza.

Udział we wszystkich wykładach jest bezpłatny.
Program:
12.00-12.45 – dr n.med. Bartosz Puchalski, I Katedra i Klinika Kardiologii, Warszawski Uniwersytet Medyczny "Serce biegacza" 
13.00-13.45 – dr n.med. Mateusz Janik – lekarz ortopeda, ekspert Carolina Medical Center – „Organizm biegacza – cudowna maszyna” 
14.00-14.45 – Katarzyna Biłous – dietetyk, ekspert adidas Running – „Półmaraton – prawidłowe strategie żywieniowe w trakcie i po biegu”
15.00-15.45 – Mateusz Idzikowski – fizjoterapeuta, ekspert adidas Running – „Najczęstsze urazy biegaczy – przyczyny, leczenie, profilaktyka”
16.00-16.45 – Tomasz Lewandowski – trener, ekspert adidas Running – „Największe błędy biegacza”
17.00-17.45 – Wojciech Herra – psycholog sportu, ekspert adidas Running –  „Stres, Motywacja, Wynik" – czyli jak jak poradzić sobie z napięciem przed startem i skutecznie wykorzystać siłę motywacji do poprawy wyników 
Serdecznie zapraszamy początkujących, jak również tych bardziej zaawansowanych zawodników.

Możliwość komentowania została wyłączona.