5 października 2016 Redakcja Bieganie.pl Sport

adidas #heretocreate – nowy wymiar treningów nabiera tempa!


Kolorowe światła, grupa rozbieganych kobiet i atrakcje czekające na każdym kroku – właśnie tak prezentowały się w czwartkowy wieczór Forty na warszawskim Bemowie.

adidas #heretocreate #run

Uczestniczki treningu, na czele z trenerką Julitą Kotecką, na każdym etapie nietypowego biegu odkrywały kolejne tajemnice i wspólnymi siłami rozwiązywały czekające na nie zagadki, które były kluczem do tajemniczego miejsca o nazwie Rabbit Hole na końcu trasy. Na spragnioną i rozbieganą grupę kobiet na mecie czekały różne atrakcje i prawdziwy zastrzyk energii w postaci energetycznych soków marchewkowych.

here2

Rozkład na ten tydzień zamknie w sobotę 8 października, niecierpliwie wyczekiwany trening aeroart z użyciem szarf. Trenerka Martyna Majak, zadba o to, żeby uczestniczki dosłownie uniosły się do nieba. Marzy wam się widowiskowa forma tańca w przestrzeni? Jest to jedna z niewielu szans, żeby wziąć udział w takich ćwiczeniach, pod okiem profesjonalnej akrobatki powietrznej. Co zrobić, aby poszybować na szarfach? Obserwować profil www.instagram.com/flymayka i podjąć kreatywne wyzwanie rzucone przez trenerkę.

here3

Więcej szczegółów o treningach adidas oraz relacje znajdziesz na: treningi.heretocreate.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.