25 sierpnia 2016 Redakcja Bieganie.pl Sport

31 sierpnia Test Coopera przed Biegnij Warszawo [ZAPISY]


Wzorem roku ubiegłego zapraszamy was na Test Coopera przed Biegnij Warszawo. Test odbędzie się 31 sierpnia (środa) o godzinie 18:00 na warszawskiej Agrykoli. Jego celem będzie określenie nie tylko waszej aktualnej dyspozycji, ale także dostarczenie wam cennej wiedzy na temat tego co robić dalej, jak trenować by się poprawić.

Standardowy Test Coopera polega na próbie pokonania jak najdłuższego dystansu w czasie 12 minut. Na podstawie pokonanego dystansu można ocenić w jakiej jesteś formie fizycznej. Nasz test będzie trochę inny, bo poza wynikiem z testu otrzymacie bardzo szczegółowe wskazówki treningowe.

Jeśli tylko uczestnik będzie miał wolę, to bazując na naszej metodologi jest w stanie stale się poprawiać. Jest to szczególnie wartościowe, bo doskonałym sprawdzianem formy będzie kolejne Biegnij Warszawo, które odbędzie się w miesiąc po Teście Coopera. Miesiąc regularnego i przemyślanego treningu biegowego wg naszej metodologii potrafi dać kolosalne postępy, warto to sprawdzić.

Dlatego jeżeli jesteście zainteresowani startem w Biegnij Warszawo (2 października) i chcecie wiedzieć jak się do tego startu przez ostatni miesiąc przygotować – zapiszcie się korzystając z poniższego formularza. Im bardziej jesteś początkujący tym więcej skorzystasz, choć i dla zaawansowanych tęż będą to częściowo rzeczy nowe. 

Test odbędzie się w środę, 31 sierpnia o godzinie 18:00. Zawodnicy wystartują w kilku seriach (wydarzenie potrwa do godz. 21:00). Udział w teście jest bezpłatny – trzeba się jednak do niego zarejestrować. Poniżej dostępny jest formularz.

Podczas wydarzenia będzie można testować obuwie NIKE, spróbować batonów naturalnych oraz skorzystać ze strefy relaksu.

A tak wyglądał nasz ubiegłoroczny Test Coopera:

Możliwość komentowania została wyłączona.