1 czerwca 2009 Redakcja Bieganie.pl Sport

3 Bieg Ursynowa już 21 czerwca


bieg_ursynowa_540.jpg

Już 21 czerwca, na warszawskim Ursynowie, odbędzie się 3. Bieg Ursynowa. W tym roku na starcie staną czołowi zawodnicy w kraju. Wśród nich dwójka polskich olimpijczyków: Anna Jakubczak i Rafał Wójcik oraz groźni zawodnicy z Kenii.

Bieg Ursynowa już na stałe wpisał się do kalendarza imprez biegowych w stolicy. W tym roku zapowiada się jednak wyjątkowo interesująco. Na starcie staną czołowi zawodnicy w kraju, a organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe. Każdy uczestnik otrzyma również pamiątkowy medal i okolicznościową koszulkę.

Warto podkreślić, że w tym roku trasa biegu uzyskała atest PZLA. Dzięki temu każdy będzie mógł zmierzyć się ze swoim rekordem życiowym na dystansie 5km. Podobnie, jak w latach poprzednich, start biegu zostanie zlokalizowany przed Urzędem Dzielnicy Ursynów, a meta przy Kopie Cwila w parku im. Romana Kozłowskiego.

Oprócz biegu głównego, odbędzie się też bieg rekreacyjny na dystansie 2,5km. Na mecie czekały będą liczne atrakcje związane z obchodami Dni Ursynowa.

Zapisy do biegu prowadzone są na oficjalnej stronie internetowej www.biegursynowa.pl. Tam również znajdą Państwo szczegółowy regulamin imprezy oraz mapę trasy biegu.

Kontakt:
Piotr Jakóbik
Sport Evolution – agencja marketingu sportowego
mobile: +48 511 291 080
mail: piotr@sportevolution.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.