New Balance 1080v12
 
4 stycznia 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

1000 dodatkowych pakietów startowych podczas 6. Biegu WOŚP „Policz się z cukrzycą”


Bieg „Policz się z cukrzycą” już w najbliższą niedzielę, 8 stycznia 2012. Organizatorzy informują, że na biegaczy czeka dodatkowe 1000 pakietów startowych, zawierających numer, medal i koszulkę.

Początkowy limit 2000 zawodników został już dawno wyczerpany. Rejestracja prowadzona była za pośrednictwem strony internetowej www.bieg.wosp.org.pl.

Z uwagi na duże zainteresowanie biegiem, organizatorzy postanowili zwiększyć ilość pakietów startowych. Dzięki temu na biegaczy czeka jeszcze niemal 1000 wolnych miejsc. Dodatkowa rejestracja prowadzona będzie w dniu imprezy w biurze zawodów zlokalizowanym na Placu Defilad w Warszawie. Zapisać będzie się można od początku funkcjonowania biura, czyli od godziny 9:00.

6. Bieg “Policz się z cukrzycą” jest imprezą, w której liczy się nie tyle wynik, co sam udział. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy, nie tylko w Warszawie, ale także w innych polskich miastach. Biegi “Policz się z cukrzycą” odbywają się również w Lublinie, Kwidzyniu, Kobyłce, Postominie, Kórniku, Chorzowie oraz w Afganistanie, w polskiej bazie w Ghazni. Biegacze mogą ponadto wspierać osoby chore zakładając tzw. zbiórki biegowe w serwisie SiePomaga.pl.

Więcej informacji na www.bieg.wosp.org.pl