17 sierpnia 2022 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Zostań mistrzem Białołęki! Startuje Białołęcka Triada Biegowa


Warszawska Białołęka bieganiem stoi. Od lat w dzielnicy położonej na północy stolicy odbywa się kilka imprez biegowych, cieszących się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców nie tylko Białołęki, ale całej Warszawy i okolicznych miejscowości. Od tego roku wydarzenia te zostaną połączone w cykl, a biegacze będą mogli powalczyć o nieformalny tytuł Mistrza Białołęki.

W skład Białołęckiej Triady Biegowej wejdą: Bieg Przez Most (4 września 2022), Bieg Niepodległości na Białołęce (11 listopada 2022) i Białołęcki Bieg Wolności (11 grudnia 2022).

Białołęcka Triada Biegowa

Każda impreza ma osobne klasyfikacje i nagrody. W ramach Białołęckiej Triady Biegowej będzie natomiast prowadzona łączna klasyfikacja generalna trzech biegów, w której zostaną uhonorowani i nagrodzeni 3 najszybsze biegaczki i 3 najszybsi biegacze całego cyklu oraz najszybsza mieszkanka i najszybszy mieszkaniec Białołęki.

Rozpoczęły się już zapisy do pierwszego etapu Triady – Biegu przez Most, który odbędzie się 4 września br. Na tradycyjnej trasie biegnącej m. in. przez Most Marii Skłodowskiej-Curie, z odcinkiem specjalnym, rywalizacja będzie się toczyła na dystansie 10 km.

Zapraszamy biegaczy do rejestracji na stronie https://b4sportonline.pl/Bieg_Przez_Most/. Tam też możliwe są zapisy do rozgrywanych po raz pierwszy w ramach Biegu przez Most biegów dla dzieci.

Wszelkie informacje o Białołęckiej Triadzie Biegowej oraz jej regulamin znajdują się na stronie Biegu przez Most www.biegprzezmost.pl.

Zachęcamy do zapisów na Bieg przez Most, jak i udziału w całej Białołęckiej Triadzie Biegowej! Do zobaczenia 4 września na warszawskiej Białołęce!

BIAŁOŁĘCKA TRIADA BIEGOWA 2022 w pigułce:

  • Bieg przez Most 4.09.2022
  • Bieg Niepodległości na Białołęce 11.11.2022
  • Białołęcki Bieg Wolności 11.12.2022

Możliwość komentowania została wyłączona.