6 sierpnia 2022 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Zhakowane konto Marcina Chabowskiego!


Czołowy polski maratończyk legitymujący się rekordem życiowym 2.10.07, poinformował na instagramie, że zhakowano jego konto na Facebooku i wykradziono pieniądze z jego karty.

„Niestety w tym miesiącu moja aktywność mocno zmalała, co nie znaczy, że nie trenuję. Obecnie próbuję odzyskać skradzione konto na FB.

Sytuacja nie napawa mnie optymizmem, ponieważ haker włamując się na moje konto wrzucał kontrowersyjne treści i tym samym skutecznie zablokował moje konto prywatne, a w międzyczasie wyprowadził trochę $ z karty podpiętej do FB. Skutkuje to tym, że obecnie w żaden sposób nie mogę odwołać się do @facebook ani przez zablokowany profil, ani przez inne zaufane konto. Nie mogę też przez to zarządzać moim Fan Page, które buduje od lat i przez to komunikuję się z Wami wszystkimi (…)”.

Przypominamy, że na facebookowym koncie Marcin Chabowski ma 19 tys. obserwujących. Do dnia 13 lipca bieżącego roku regularnie publikował wiele informacji, głównie dotyczących przebiegu swojej kariery zawodowej.

Marcin Chabowski poinformował także, że podjął wiele prób, aby odzyskać konto na Facebooku, jednak jak na razie bezskutecznie. Istnieją obawy, że straci swoje konto bezpowrotnie. Dlatego poprosił o pomoc obserwujących: „Może ktoś z Was borykał się z podobnym problemem i miałby dla mnie rozwiązanie (…)?

Mamy nadzieję, że Marcin Chabowski jak najszybciej odzyska dostęp do swojego konta na Facebooku, pieniądze skradzione z jego karty zostaną zwrócone, a osoby winne zaistniałej sytuacji zostaną pociągnięte do odpowiedzialności karnej.

Możliwość komentowania została wyłączona.