salomon
7 grudnia 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Zapraszamy na trening! Przygotuj się do wydarzeń cyklu DFBG


Nastawiasz się na prawdziwe ściganie podczas zawodów biegowych? A może dopiero planujesz rozpocząć przygodę z trailem? Team DFBG oraz Salomon zapraszają na bezpłatne treningi po przepięknych trasach Ziemi Kłodzkiej. Treningi w dwóch odsłonach – PRO i EASY, o zróżnicowanym poziomie, dystansie i tempie. Najbliższy trening przed Zimowym Półmaratonem Gór Stołowych poprowadzą: Piotr Hercog i Michał Jurek.

Treningi DFBG & Salomon to wspólne bieganie po trasach cyklu zawodów. Biegniemy na dwa tygodnie przed zawodami, aby zrobić rekonesans trasy i sprawdzić się przed wyczekiwanym startem. W treningu może wziąć udział każdy, wypełniając formularz. Jesteś na liście startowej i odliczasz dni do wystartowania? Nie może Cię zabraknąć! Nie jesteś zapisany, nie wiesz, czy zdecydujesz się na bieg, ale chcesz się sprawdzić, poznać środowisko biegaczy i zobaczyć, czy to dla Ciebie? Dołącz do nas!

Pierwszy trening już w niedzielę, 7 stycznia, o godzinie 10.00. Spotykamy się w miejscu startu Zimowego Półmaratonu Gór Stołowych, w Karłowie, przy Dworku Karłów.

Szczegóły dotyczące treningów:
Tworzymy dwie grupy treningowe – PRO i EASY. Obie grupy startują i kończą przed Dworkiem Karłów (miejsce startu Zimowego Półmaratonu Gór Stołowych).

Trening PRO:

  • Trener: Piotr Hercog
  • Planowane tempo: 5-7 min/km po górach
  • Czas trwania treningu: 2-2,5 godz.
  • Na odcinkach tras ZPGS

Trening dedykowany wprawionym biegaczkom i biegaczom, w szybkim tempie, z uwzględnieniem technicznych odcinków.

Trening EASY:

  • Trener: Michał Jurek
  • Planowane tempo: 7-9 min/km po górach (z przystankami na odpoczynek)
  • Czas trwania treningu: ok. 1,5 godz.
  • Na odcinkach tras ZPGS21

Trening dla osób początkujących lub biegających w spokojnym tempie, z przewidzianymi przerwami na odpoczynek. To idealne przygotowanie do zimowych biegów, możliwość spotkania się z biegaczami, zintegrowania, rozmowy z trenerem. Biegacze będą mogli wypożyczyć buty marki Salomon – idealne sprawdzenie wybranych modeli przed śnieżnym wyzwaniem! Buty udostępnimy w Dworku Karłów.

Udział w treningu oraz wypożyczenie butów marki Salomon na testy jest bezpłatne. Aby wziąć udział w treningu, konieczne jest wysłanie zgłoszenia poprzez stronę, klikając tutaj.

Źródło: informacja prasowa DFBG.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments