decathlon
31 marca 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Zalewski, Lewandowski i Kszczot w Twoim domu


Karol Zalewski, Marcin Lewandowski i Adam Kszczot to polscy lekkoatleci, których nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi biegania. Już 4.04 całą trójkę będzie można oglądać w transmitowanym na żywo spotkaniu z okazji premiery nowego buta biegowego marki Kiprun, KS900. Spotkanie stworzone będzie przez markę Decathlon, we współpracy z portalem Bieganie.pl.

Polska ma się czym pochwalić pod kątem osiągnięć w lekkoatletyce. Dowodem na to są m.in. ambasadorzy marki Decathlon: Karol Zalewski, mistrz olimpijski z Tokio, oraz Marcin Lewandowski, olimpijczyk i wielokrotny medalista mistrzostw Europy i świata. Obu olimpijczyków będzie można poznać podczas organizowanego przez Decathlon, we współpracy z Bieganie.pl, spotkania na żywo. Prowadzącym będzie kolejna legenda polskiego biegania, Adam Kszczot, który nieraz stawał na podium największych międzynarodowych imprez, a po zakończeniu kariery związał się zawodowo z portalem Bieganie.pl. 

To live, na którym żaden biegacz nie będzie się nudził. Razem z Karolem i Adamem nie tylko pokażemy trochę życia zawodowego biegacza zza kulis, ale też porozmawiamy o tym, co dla biegacza kluczowe, czyli butach – mówi Marcin Lewandowski, wielokrotny medalista mistrzostw świata i Europy, a obecnie także pracownik działu marketingu Decathlon Polska.

W trakcie spotkania widzowie nie tylko będą mieć okazję usłyszeć liczne historie i anegdoty ze sportowego życia lekkoatletów, ale także zadać własne pytania oraz poznać nowy model buta biegowego Kiprun KS900. Pojawi się także możliwość wygrania promowanego produktu w ramach konkursu.

Przez ostatnie lata razem z Marcinem i Karolem reprezentowaliśmy Polskę na największych imprezach sportowych. Teraz wystąpimy w trochę innej formie, ale gwarantuję, że tu też dostarczymy widzom wiele pozytywnych emocji – dodaje Adam Kszczot, mistrz świata w biegu na 800 m, a obecnie współtwórca portalu Bieganie.pl

Transmisja rozpocznie się 4 kwietnia (wtorek) o godzinie 18.00 i dostępna będzie na profilu Decathlon Polska na Facebook’u.

Możliwość komentowania została wyłączona.