vitarade
31 marca 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Vitarade® partnerem największych imprez sportowych w Polsce


Vitarade® to producent odżywek i marka stworzona z myślą o sportowcach wytrzymałościowych i wytrzymałościowo-siłowych. Misją Vitarade® jest wspieranie pasjonatów sportu, dlatego coraz mocniej angażuje się w imprezy sportowe kierowane do jak najszerszego grona zawodników, zarówno wyczynowych jak i amatorskich.

Vitarade® partnerem biegów Runmageddon

Runmageddon to rozpoznawalna i kultowa marka wśród pasjonatów sportów wytrzymałościowych. To nie tylko bieg z przeszkodami, ale przekraczanie własnych barier fizycznych i psychicznych. Jako partner wydarzeń marka Vitarade® przekaże ponad 66 tysięcy żeli Vitarade® oraz batonów Carborade i Vitarade®. Ale to nie wszystko! Podczas każdej imprezy producent odżywek ufunduje nagrody o wartości 3000 tysięcy złotych dla zwycięzców w kategoriach Elite Mężczyzn i Kobiet. Zawodnicy otrzymają także specjalne, dedykowane kody rabatowe do wykorzystania w FA sklepie.

Dodatkowo podczas każdego z biegów zawodnicy będą mogli zapoznać się z ofertą na stoisku degustacyjno-sprzedażowym – zapraszamy do degustacji, zakupów i wymiany doświadczeń! Dodatkowo na wybranych imprezach Vitarade® pojawi się z foodtruckami So Good i WOW, z których będą serwowane pyszne pancakes.

Vitarade® partnerem imprez z cyklu ORLEN Lang Team Race

Marka Vitarade® powstała z myślą o wspieraniu miłośników sportów wytrzymałościowych, więc idealnie wpisują się tu imprezy kolarskie z cyklu ORLEN Lang Team Race. ORLEN Lang Team Race to szosowe wyścigi kolarskie amatorów, podczas których można poczuć się jak zawodowiec. Celem imprez jest popularyzacja kolarstwa oraz najpiękniejszych regionów Polski.

Vitarade® jest partnerem dwóch imprez z cyklu, które odbędą się w Bieszczadach – w Armałowie i Bytowie. Przekażemy półtora tysiąca pakietów startowych o wartości ponad 30 tysięcy złotych, w tym batony Carborade i Vitarade® oraz żele i saszetki Vitarade®. Oprócz tego ufundujemy prawie 200 pakietów nagród o łącznej wartości ponad 46 tysięcy złotych oraz odzież dla obsługi imprezy.

Partnerem Tour de Pologne Amatorów

Vitarade® – marka wspierająca miłośników kolarstwa – została również partnerem Tour de Pologne Amatorów. Podczas Tour de Pologne odbędzie się największa impreza dla fanów kolarstwa – wyścig amatorów. W tym roku to Karpacz stanie się stolicą polskiego kolarstwa.

Podczas imprezy nie mogło zabraknąć marki Vitarade® – stworzonej, aby wspierać sportowców wytrzymałościowych. Przekażemy dwa i pół tysiąca pakietów startowych o wartości ponad 50 tysięcy złotych, w których znajdą się m.in. batony Carborade i Vitarade®, a także żele oraz saszetki Vitarade®. Dodatkowo ufundujemy 50 pakietów nagród o łącznej wartości prawie 12 tysięcy złotych oraz zapewnimy ubrania dla obsługi imprezy. Każdego, kto będzie chciał zapoznać się z naszą ofertą, zapraszamy do naszego namiotu sprzedażowego. W Karpaczu zaparkują też nasze foodtrucki – So Good i WOW – z których będziemy serwować pyszne pancakes!

Do zobaczenia w Karpaczu!

Vitarade® na legendarnej imprezie Ironman

Vitarade® – marka wspierająca sportowców wytrzymałościowych – zaprasza na święto triathlonu. Ironman jest najważniejszą imprezą triathlonową o międzynarodowym zasięgu, będącą dla sportowców zwieńczeniem wielu treningów i wyrzeczeń. Nie bez przyczyny można określić ją mianem „legendarnej”. Podczas imprezy będziecie mogli zapoznać się z ofertą Vitarade® na naszym stoisku degustacyjno-sprzedażowym. Oprócz możliwości degustacji przygotowaliśmy konkursy z nagrodami.

Możliwość komentowania została wyłączona.