26 03 24 HOKA KV
3 kwietnia 2024 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Wielkie Mistrzostwa Wiązania Butów z marką HOKA podczas 16. PKO Poznań Półmaraton


Doszły Was słuchy o zbliżających się Wielkich Mistrzostwach Wiązania Butów organizowanych przez markę HOKA? To nie żart! Zawody odbędą się naprawdę, a nagrody będą atrakcyjne – a wszystko to podczas nadchodzącego 16. PKO Poznań Półmaraton, który odbędzie się już 14 kwietnia w stolicy Wielkopolski.

Poznań Półmaraton to kultowe już wydarzenie, które prawdopodobnie widnieje w kalendarzu niemal każdego biegacza w naszym kraju. Duże emocje, wyjątkowa energia i masa miłośników uwalniania endorfin na świeżym powietrzu, a wszystko to na ulicach przyjaznego biegaczom Poznania. W tym roku czeka nas 16. edycja eventu, który łączy, motywuje i nakręca do działania.

Jak co roku podczas wiosennego poznańskiego półmaratonu nie może zabraknąć marki HOKA. Tym razem na stoisku HOKA rozegrają się Wielkie Mistrzostwa Wiązania Butów, transmitowane przez wszystkie największe telewizje w kraju! No, trochę nas poniosło – telewizji nie będzie, za to pojawi się sporo emocji, dobrej zabawy i atrakcyjnych nagród! 

Wielkie Mistrzostwa Wiązania Butów

Na czym będzie polegał konkurs? Na początku prowadzący rozgrywkę zaprezentują uczestnikom kilka sposobów sznurowania. Następnie każdy z uczestników będzie miał 5 minut na to, by zawiązać w wybranym stylu 3 pary butów. Każda z metod sznurowania będzie punktowana inaczej, w zależności od stopnia trudności. Oprócz tego przyznawane będą dodatkowe punkty, jeśli uczestnik zawiąże wszystkie 3 pary w czasie krótszym niż 5 minut. Brzmi skomplikowanie? Posłużmy się przykładem:

DSF4521

Uczestnik wiąże buty w 3 stylach: metodą na krzyż wycenioną na 2 punkty, na szeroki krzyż dającą kolejne 2 punkty i poprzez sznurowanie proste – o wadze 3 punktów. Łącznie za styl sznurowania uczestnik zyskuje 7 pkt. Ponadto czas wykonania zadania wyniósł 3,4 min, co daje 1,2 min zapasu do pełnych 5 minut. W ten sposób na konto uczestnika wpada dodatkowe 1,2 pkt za zaoszczędzony czas. Po ostatecznym zsumowaniu śmiałek ma na swoim koncie 8,2 pkt (7 pkt za styl i 1,2 pkt za szybkość).

Wygrywają 3 osoby z największą liczbą punktów, a nagrody są nie byle jakie! Pierwsze miejsce zgarnia voucher o wartości 2500 zł na asortyment marek HOKA, Hydrapak i GU. Srebrny medal wróci z voucherem wartym 1600 zł, a brąz – 800 zł. Informacje o wynikach konkursu pojawią się w social mediach marki @hokarunnerspoland.

 Jasne? Jak słońce, które mamy nadzieję zobaczyć w Poznaniu już za niecałe dwa tygodnie!

XT33192

Wielkie Mistrzostwa Wiązania Butów to nie jedyny powód, dla którego warto odwiedzić stoisko HOKA podczas tegorocznego półmaratonu. Na miejscu będzie można zapoznać się z najnowszą kolekcją obuwia, a także porozmawiać z profesjonalistami, którzy pomogą w doborze idealnego modelu. Przybywajcie, przetestujcie i oceńcie sami, która para HOKA odpowiada Wam najbardziej!

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Baltazar
Baltazar
11 dni temu

Sznurowanie trwa max 10 sekund

Kuba
Kuba
10 dni temu
Reply to  Baltazar

Dla ludzi nowoczesnych „poczeba” zajrzeć w jutiuba i obejrzeć korepetycje