Miniatura na glowna 6 2
11 maja 2024 Tomasz Koprowski Newsy

Testerzy ON – Znalezieni! Wyniki konkursu.

W ramach przeprowadzonego konkursu Testerzy On Cloudmonster poszukiwani! – kapituła Bieganie.pl dokonała wyboru laureatów do testowania najnowszego modelu butów biegowych od marki ON – Cloudmonster 2. Liczba zgłoszeń była tak duża, że zdecydowano się zwiększyć grono laureatów z trzech do pięciu osób.

Proces selekcji testerów opierał się na analizie zgłoszeń pod kątem odpowiedzi na zamknięte pytania, doświadczenia biegowego, motywacji oraz uzasadnienia – dlaczego powinni zostać wybrani. Kandydaci zostali również oceniani pod względem ich predyspozycji biegowych, tak by być zdolnym do przeprowadzenia rzetelnych testów sprzętu biegowego na różnych prędkościach i w różnych warunkach.

Poznajcie naszych Testerów:

  • Sylwia: Trenuje lekkoatletykę, spędza dużo czasu na treningach. Jej życiówki: 5000m 15:53,
    10 000m – 33:34, 10km – 33:49
  • Tadeusz: Biegacz z kilkoma dekadami doświadczeń. Jego życiówka 42km: 2:22
  • Bartek: Entuzjasta biegów na 10 km, trenujący od kilku lat w grupie biegowej. Jego życiówki: 5km: 21:28, 10 km: 45:02, 21 km: 1:48:50
  • Ada: Biega od lat i doradza biegaczom jakie buty wybrać. Swoje doświadczenie zdobywała pracując w specjalistycznym sklepie dla biegaczy. W zawodach biega głównie po górach. Jej życiówki: 5km 26min, 10km 45 min, 42km 5:00:35
  • Monika: Biega dłuższy czas. Początkowo 400m ppł., a dziś triathlon. Jej życiówki w triathlonie: 5km 22min, 10km 44 min.

Proces Wyboru:

Decydującym czynnikiem przy wyborze laureatów był nie tylko ich staż biegowy i preferowane dystanse, ale przede wszystkim pasja do biegania i gotowość do podzielenia się szczerymi opiniami. Odpowiedzi na pytania otwarte pozwoliły nam zrozumieć, jak głęboko każdy z kandydatów jest zaangażowany w proces treningu i jak dużą wartość mogą przynieść swoimi recenzjami.

Co Dalej?

Następnym etapem będzie faza testów, podczas której wybrani testerzy będą mieli okazję wypróbować nowe buty w praktyce, zbierając szczegółowe informacje na temat komfortu, wsparcia, trwałości i ogólnej wydajności. Po zakończeniu testów, będziemy oczekiwać na szczegółowe recenzje, które nie tylko dostarczą cennej wiedzy potencjalnym użytkownikom, ale również pomogą producentowi w dalszym doskonaleniu swoich produktów.

Jest to pierwsza z wielu aktywizacji, jakie planujemy realizować wspólnie z naszymi czytelnikami oraz społecznością biegową. Zachęcamy wszystkich, którzy zgłosili się do konkursu, jak i naszych czytelników, do śledzenia postępów testów oraz do udziału w przyszłych projektach, które nastąpią już niebawem!

Współpraca z ON

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments