Tester butów ON
30 kwietnia 2024 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Testerzy On Cloudmonster poszukiwani! – konkurs

Jesteś pasjonatem biegania i zawsze szukasz idealnej pary butów? Lubisz testować i tworzyć opinie pomagając kształtować przyszłość marki? Zostań testerem najnowszego modelu butów marki On.

Marka On tworzy jedne z najlepszych butów do biegania na rynku. Szwajcarski producent wyróżnia się innowacyjną technologią, której jakość doceniają najbardziej wymagający użytkownicy. Kluczem do zaprojektowania obuwia najwyższej jakości są opinie prawdziwych biegaczy, takich jak Ty.

Jako tester butów do biegania będziesz miał okazję być jedną z osób, które wypróbują najnowszy model Cloudmonster 2. Szukamy zawodników na każdym poziomie zaawansowania. Najważniejsza jest Twoja pasja do biegania i chęć przekazania szczerych opinii na temat swoich doświadczeń z testowanymi butami.

Na czym dokładnie będzie polegać Twoje zadanie?

Jako tester otrzymasz nowe buty do przetestowania podczas regularnych biegów. Poprosimy Cię o użytkowanie ich w różnych warunkach, od biegów długodystansowych po treningi interwałowe i wszystko pomiędzy. Śmiało wybiegaj w nich kilometry na śliskim podłożu. Przez cały okres testowania zbieraj swoje przemyślenia i spostrzeżenia na temat takich aspektów jak komfort, wsparcie, trwałość i ogólne wrażenia. Po upływie kilku tygodni otrzymasz od nas ankietę z pytaniami, na które odpowiedzi będziesz zbierać podczas testów.

Oprócz satysfakcji wynikającej z udziału w całym tym procesie jako tester, otrzymasz buty na własność, a dzieląc się swoimi doświadczeniami i sugestiami, przyczynisz się do ulepszenia produktów marki i pomożesz lepiej spełniać potrzeby biegaczy na całym świecie.

Jeśli jesteś gotowy, aby przenieść swoją pasję do biegania na wyższy poziom, czekamy na Twoje zgłoszenie! Aby zostać jednym z testerów, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na końcu artykułu. Opowiedz nam trochę o sobie, swoich doświadczeniach z bieganiem i dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać. Dołącz do nas! Miej realny wpływ na przyszłość biegania i spraw, by każdy bieg stawał się lepszy.

Formularz zgłoszeniowy

Szukamy testerów ON

Odpowiedź na poniższe pytania, abyśmy mogli wybrać możliwie najszerszą grupę testerów

Regulamin konkursu: Kliknij tutaj

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Robert
Robert
17 dni temu

Super inicjatywa 👍👍👍

Mateusz
Mateusz
17 dni temu
Reply to  Robert

Tak

Maciej Luk
Maciej Luk
16 dni temu

Świetny pomysł, bo to właśnie właściciele butów wiedzą najwięcej. Mają różne stopy, styl, technikę biegu.
Btawo!!!! On Running

...
...
16 dni temu

Sponsorem konkursu jest ON” – czy w związku z tym jako TESTER będzie można być uczciwym i ewentualne wady podać, lub porównać do konkurencji?
Czy jednak skupić się tylko i wyłącznie na zaletach?

Robert
Robert
16 dni temu
Reply to  ...

No raczej jako tester masz pomóc firmie w ewentualnym ulepszaniu kolejnych odsłon tego modelu lub innych… więc raczej rzetelna ocena jest potrzebna w tym przypadku, nie reklama.

Marika
9 dni temu

Fajna akcja polecam się😁
Z miłą chęcią pomogę w tym przedsięwzięciu😁

Monia
9 dni temu

Super akcja 😍 moja mistrzyni biegów ultra biega w tych butach… fajnie byłoby je przetestować 😁🍀🥳