Memorial 2024 cover fb data fajdek
30 kwietnia 2024 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Memoriał Czesława Cybulskiego już 23 czerwca! Rusza sprzedaż biletów

Konkurs rzutu młotem z udziałem największych gwiazd tej konkurencji będzie głównym punktem tegorocznej odsłony Memoriału Czesława Cybulskiego. Na Stadionie POSiR Golęcin nie zabraknie również rywalizacji na bieżni i skoczniach. Od środy 24 kwietnia można kupować bilety na to wydarzenie. Są one dostępne na platformie ToBilet.pl.

Poznańscy fani lekkoatletyki powinni rezerwować w swoich kalendarzach niedzielę 23 czerwca 2024 r. Właśnie tego dnia na Golęcin powrócą sportowe emocje, a wszystko za sprawą największych gwiazd polskiej lekkoatletyki na czele z aktualnym mistrzem olimpijskim w rzucie młotem Wojciechem Nowickim i pięciokrotnym mistrzem świata Pawłem Fajdkiem.

Wojciech Nowicki fot. J. Kaczmarczyk
fot. J. Kaczmarczyk

Te nazwiska ujawniamy jako pierwsze, bo młot to koronna konkurencja naszego mityngu, jednoznacznie kojarząca się z patronem zawodów – mówi dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji, Łukasz Miadziołko. – Postaramy się stopniowo zaostrzać apetyt kibiców i do naszych czołowych młociarzy dołączą niebawem kolejne elektryzujące nazwiska. Warto zatem śledzić naszą stronę internetową i media społecznościowe.

Bilety już w sprzedaży

Dobra wiadomość dla kibiców – ceny biletów na tegoroczny Memoriał Czesława Cybulskiego są takie same jak w zeszłym roku. W sektorze A (trybuna od strony kortów tenisowych) wynoszą 25 zł (bilet normalny) i 15 zł (bilet ulgowy), a w sektorze B (trybuna od strony Rusałki) 45 zł (bilet normalny) i 25 (bilet ulgowy). Na dodatkowe zniżki mogą liczyć posiadacze Karty Rodziny Dużej z kodem terytorialnym Miasta Poznania oraz członkowie programu OK Poznań. Sprzedaż prowadzona jest wyłącznie online za pośrednictwem platformy ToBilet.pl.

100 m przez plotki kobiet fot. A Ciereszko 1
fot. A Ciereszko

Zapraszamy na stronę internetową Memoriału. Niebawem pojawi się na niej program zawodów. Stopniowo publikowane będą również sylwetki gwiazd tegorocznej edycji zawodów. Ciekawostek i aktualności nie zabraknie na profilu facebookowym imprezy.

Memoriał Czesława Cybulskiego jest rozgrywany w ramach World Athletics Continental Tour Silver. Sponsorem zawodów jest Orlen. Partnerzy: Ministerstwo Sportu i Turystyki, European Athletics, Polski Związek Lekkiej Atletyki, Browar Fortuna, TVP Sport.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments