noah lyles2 03 22
21 czerwca 2024 Iza Żaczek Newsy

„Sprint”- dokument o czołowych sprinterach już lipcu na Netflixie


Długo oczekiwany przez fanów sportu serial dokumentalny, zagłębiający się w świat elitarnych sprinterów, będzie dostępny już 2 lipca na platformie streamingowej Netflix. Serial „Sprint” zabiera widzów w ekscytującą podróż przez wzloty i upadki życia sportowców, którzy walczą o złoto na Mistrzostwach Świata w Lekkoatletyce w Budapeszcie w 2023 roku.

Seria oferuje możliwość spojrzenia na życie czołowych sportowców, dążących do bycia najszybszymi ludźmi na świecie. „Sprint” uchwyci momenty zza kulis oraz poświęcenie związane z intensywnym treningiem i zawodami. Widzowie będą mieli możliwość zobaczyć codzienny trening, przygotowania do zawodów, a także momenty triumfu i porażki.

Dokument w szczególności będzie zwracał uwagę na rywalizację między jednym z głównych bohaterów, Noah Lylesem, mistrzem świata na 100 m z 2022 roku, Fredem Kerleyem a mistrzem olimpijskim Marcellem Jacobsem w momencie przygotowań oraz w trakcie zeszłorocznych Mistrzostw Świata w Budapeszcie. Zobaczymy w nim także Sha’Carri Richardson, znaną ze swojej szybkości i dynamicznej osobowości ikonę lekkoatletyki, oraz jamajską sprinterkę Sherickę Jackson, zdobywczynię wielu medali na międzynarodowych zawodach.

Serial ma potencjał, aby zainspirować nowych fanów lekkoatletyki, pokazując zarówno piękno, jak i trud tego sportu. Widzowie będą mogli zobaczyć, jak wiele poświęcenia i determinacji wymaga osiągnięcie sukcesu na najwyższym poziomie.

Pierwszy oficjalny zwiastun serialu został zaprezentowany na gigantycznych ekranach na nowojorskim Times Square, a cała seria ma wylądować na platformie streamingowej Netflix i ekranach na całym świecie 2 lipca 2024 roku.

Oficjalny zwiastun serialu można już teraz obejrzeć tutaj.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments