paralekkoatleci
10 maja 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Program Memoriału Czesława Cybulskiego zapełnia się gwiazdami

Anita Włodarczyk, Wojciech Nowicki, Paweł Fajdek i Pia Skrzyszowska to lekkoatleci, którzy potwierdzili start w zaplanowanym na 18 czerwca mityngu. Starty najlepszych polskich lekkoatletów poznaniacy będą mogli podziwiać na stadionie POSiR Golęcin.

Podczas czerwcowych zawodów imponująco zapowiada się zwłaszcza obsada konkursu rzutu młotem.

Obecność zawodników  z tytułami mistrzów olimpijskich i świata nie powinna nikogo dziwić. Do wielu sukcesów polskich młociarzy trenerską rękę przyłożył właśnie patron zawodów, Czesław Cybulski, a jego podopiecznych nie mogło zabraknąć podczas poznańskiego mityngu – wyjaśnia dyrektor POSiR, Łukasz Miadziołko. 

pia

Podczas mityngu ma Golęcinie kibice mogą liczyć również na ciekawy spektakl w wykonaniu tyczkarzy, a na bieżni uwagę przykuje z pewnością występ Pii Skrzyszowskiej w biegu na 100 m przez płotki. Program zawodów uzupełnią biegi od sprintów po 2000 m z przeszkodami, skok w dal kobiet oraz konkurencje paralekkoatletyczne (100 m i pchnięcie kulą).

Kolejne nazwiska gwiazd będziemy ujawniać wkrótce. Ramowy program imprezy udostępniamy pod adresem: https://memorialcybulskiego.pl/program. Może on jeszcze ulec zmianom, dlatego prosimy o regularne odwiedziny naszej strony oraz śledzenie naszych mediów społecznościowych: https://www.facebook.com/MemorialCybulskiego.

Cały czas trwa sprzedaż biletów na Memoriał Czesława Cybulskiego. Jest ona prowadzona wyłącznie za pośrednictwem platformy ToBilet.pl. Ceny pozostają na zeszłorocznym poziomie, a posiadacze karty OK Poznań mogą liczyć na 25% rabatu.

Możliwość komentowania została wyłączona.